Youtube ve Twitter Yasaklandı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanGamer

Hectopat
Daha fazla  
Telefondan Youtube'a girebiliyorum ama bilgisayardan Youtube ve Twitter'a giremiyorum. Sebebi nedir?

Ben giriyorum bilgisayardan (DNS 8.8.4.4). Hala olmuyorsa ve chrome kullanıyorsan ZenMate indir. Ülke olarak ingiltere veya Almanyayı seç. (En hızlı bağlananlar onlar çünkü.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasaklanmadı. Rahmetli Savcı'nın twitter ve youtube'daki görüntülerini kaldırdıktan sonra açılacak.

Evet kardeşim yasaklandı ve DNS değiştirmek suçtur.

DNS değiştiriyorum giriyorum itirazı olan var mı?

DNS'yi yasaklı sitelere girmek için değiştiriyorsan suçtur. DNS'yi değiştirmenin amacı da bu.

Mahkeme kararı falan çok saçma, TİB'in zaten kafasına göre sayfa engelleme gücü var. Madem çok kaygılısın bir videodan, engelle. Youtube'da bazen anasayfada çıkan popüler şeyleri blokluyordu zaten TİB, işsiz güçsüz kalmışlar troll gibi sosyal medyayla uğraşıyorlar.
Savcının videolarını hükumet trolleri de yüklemiş olabilir, adamlarda site kapatıp milleti bezdirmek için bahane çok.

Mahkeme kararı falan çok saçma, TİB'in zaten kafasına göre sayfa engelleme gücü var. Madem çok kaygılısın bir videodan, engelle. Youtube'da bazen anasayfada çıkan popüler şeyleri blokluyordu zaten TİB, işsiz güçsüz kalmışlar troll gibi sosyal medyayla uğraşıyorlar.
Savcının videolarını hükumet trolleri de yüklemiş olabilir, adamlarda site kapatıp milleti bezdirmek için bahane çok.
Çok haklısın kardeşim ama böyle konuşmadan önce ikinci gözden bakıp araştırma yapmak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı