YouTube video fikir önerisi

esercim

Hectopat
1540 aboneli YouTube hesabım var ve tüm içeriklerimi kaldırdım sıfırdan başlamak istiyorum. Öyle bir özgün fikir verin ki ileride milyon abone olduğumda burası için video çekeyim :)
Oyun videoları için bilgisayarım çok zayıf.
Vlog tarzı istiyorum ama bilmiyorum hangi enayi benim boş hayatımı açıp izler. Konuşanlar kanalı gibi özgün fikir istiyorum adamlar bir anda şöhret oldu. Yaşım 18.
Şimdiden teşekkürler.

1540 aboneli YouTube hesabım var ve tüm içeriklerimi kaldırdım sıfırdan başlamak istiyorum. Öyle bir özgün fikir verin ki ileride milyon abone olduğumda burası için video çekeyim :)
oyun videoları için bilgisayarım çok zayıf.
Vlog tarzı istiyorum ama bilmiyorum hangi enayi benim boş hayatımı açıp izler. Konuşanlar kanalı gibi özgün fikir istiyorum adamlar bir anda şöhret oldu. Yaşım 18.
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlarınla doğruluk cesaret oyna. Ya da acı çalınç.

oyun videoları için bilgisayarım çok zayıf.
Şimdiden teşekkürler.

Eleştiri kanalı açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı