YouTube video izlerken 1080p olmasına rağmen HD değil

Furkan 11

Hectopat
Arkadaşlar selam ben YouTube'dan video izlerken 1080p yapiyorum ama video yine de pikselli vb gözüküyor. HD bir görüntü gibi değil. Ne yapabilirim? Çözümünü bilen var mı?

Arkadaşlar selam ben YouTube'dan video izlerken 1080p yapiyorum ama video yine de pikselli vb gözüküyor. HD bir görüntü gibi değil. Ne yapabilirim? Çözümünü bilen var mı?
1080p yaptıktan sonra biraz bekle eğer yine olmazsa yüksek ihtimalle ya videodan yada cihazından kaynaklıdır.

İzlediğiniz videodan kaynaklı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan 1080p seçip izleyin eğer hala pikselliyse sorun cihazdadır.

Ekran çözünürlüğünüz kaç piksel acaba. 1366x768 gibi bir değerse isterseniz 4K açın hala o piksellik değişmez.

YouTube Premium olmayan üyelerde artık 1080p videolar daha düşük bitrate ile sunuluyor. Ondan olabilir.

Eskisi gibi normal bitrate sunuluyor, premium üyelerine yüksek bitrate var.
Normal üyelerde düşürülecekti ama geri adım atıldı.

İzlediğiniz videodan kaynaklı olabilir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan 1080p seçip izleyin eğer hala pikselliyse sorun cihazdadır.

Hocam bu videoda psikolojik mi sanmıyorum ama gayet kaliteli bir şekilde videoyu izleyebildim ama genel olarak YouTube'da 1080p videoları pikselli görüyorum açıkçası izlediğim tüm videolardamı sorun var çözemedim.

Ekran çözünürlüğünüz kaç piksel acaba. 1366x768 gibi bir değerse isterseniz 4K açın hala o piksellik değişmez.

Eskisi gibi normal bitrate sunuluyor, premium üyelerine yüksek bitrate var.
Normal üyelerde düşürülecekti ama geri adım atıldı.

1920x1080 hocam.

Hocam bu videoda psikolojik mi sanmıyorum ama gayet kaliteli bir şekilde videoyu izleyebildim ama genel olarak YouTube'da 1080p videoları pikselli görüyorum açıkçası izlediğim tüm videolardamı sorun var çözemedim.

1920x1080 hocam.

Yukarıkdaki videoyu rahat izleyebiliyorsanız sizde sıkıntı yoktur demek. Büyük ihtimalle videoyu izleydiğiniz kişi düşük bitrate ile atıyor.

Pandemi döneminde YouTube bitrate ile alakalı düşürme yaptı. Ancak video sahibi ile de alakalı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı