YouTube video izlerken ekran kartı kendini resetliyor

GO NETWORK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba. RTX 3050 ekran kartım var ve GeForce NOW expirence Game Driver'a gelen güncellemeler sonrasında YouTube'da video izlerken arada bir ekran kartı kendini resetliyor çok sık olmuyor ama yine de göze batıyor bunun sebebi nedir? Görüntü 1 saniye de olsa gelip gidiyor. Bu Windows 11'den mi kaynaklı? Çünkü ekran kartını test ettiğimde sorun göremiyorum. Render ve oyun testlerinde aynı performansı veriyor.

Laptop Acer Nitro 5 11.nesil

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. RTX 3050 ekran kartım var ve GeForce NOW expirence Game Driver'a gelen güncellemeler sonrasında YouTube'da video izlerken arada bir ekran kartı kendini resetliyor çok sık olmuyor ama yine de göze batıyor bunun sebebi nedir? Görüntü 1 saniye de olsa gelip gidiyor. Bu Windows 11'den mi kaynaklı? Çünkü ekran kartını test ettiğimde sorun göremiyorum. Render ve oyun testlerinde aynı performansı veriyor.

@furkanddemir

Nasıl oluyor hocam, tüm ekran 1 saniyeliğine siyah olup tekrar mı düzeliyor, bende de öyle bir olay var da onun için soruyorum?

YouTube'da video izlerken tüm ekran 1 saniyeliğine siyah olup tekrar düzeliyor ve video kalitesi 480P'ye düşüyor.
Bende de 1 saniyeligine simsiyah oluyor fakat kaliteye dikkat etmedim. Aynı şekilde Nitro 5 kullanıyorum.

Demek sorunu yaşayan tek ben değilmişim acaba Acer Nitro 5 serisinin kronik sorunu olabilir mi benim kullandığım model AN515-57
Ben sizinkinden daha düşük bir modelini kullanıyorum. AN515-44 fakat Nitro 5 ile alakalı olduğunu fazla düşünmüyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa seviniriz.

Ben sizinkinden daha düşük bir modelini kullanıyorum. AN515-44 fakat Nitro 5 ile alakalı olduğunu fazla düşünmüyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa seviniriz.

Ben şu an Edge kullanıyorum ve bu yöntemi uyguladım tarayıcı ayarlarından flags ayarlarını tamamen sıfırladım şu an bir şey yok gibi sizde bir deneyin isterseniz.

Bunu kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın ve reset all basın tekrar deneyin bakalım olacak mı bende şu an olmadı bayağıdır YouTube geziniyorum

edge://flags/

Ben şu an Edge kullanıyorum ve şu yöntemi uyguladım tarayıcı ayarlarından flags ayarlarını tamamen sıfırladım şu an bir şey yok gibi sizde bir deneyin isterseniz.

Bunu kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın ve reset all basın tekrar deneyin bakalım olacak mı bende şu an olmadı bayağıdır YouTube geziniyorum

edge://flags/
Ben de Edge kullanıyorum. Bir deneyeyim. Edge ile mi alakalı acaba?

Ben de Edge kullanıyorum. Bir deneyeyim. Edge ile mi alakalı acaba?

Edge ile alakalı gibi duruyor sanki flags ayarlarını resetledim şimdilik bir şey yok deneyin eğer sorun düzelirse geri dönüş yapın.

@bymfw4 merhaba sorun bende hala bende devam ediyor büyük ihtimalle GeForce NOW expirence Game Ready sürücüsünden kaynaklı bir durum çünkü son gelen güncellemeler sonrasında böyle olmuştu.

@bymfw4 galiba sorunu çözdüm Intel UHD grafik sürücüsünü en son sürüme güncelleyince düzeldi bayağıdır olmuyor sizde hala oluyorsa Intel UHD güncelleyip tekrar deneme şansınız var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı