YouTube videoları durduruyor

Ülgen07

Hectopat
Yer
Antalya'da bir yer...
Daha fazla  
Herkese merhaba, YouTube Premium kullanıyorum. Bazen telefonda, bazen bilgisayarda video izliyorum, müzik dinliyorum ama birkaç gündür video izlerken bir 40 saniye sonra videolar duruyor, tekrar başlattığım zaman video en baştan başlıyor. Bu sorun telefonda ve bilgisayarda var. İnternette bir kopma vs yok hiçbir sorun yok. YouTube Music uygulamasında müzik dinlerken böyle bir problem yok. Sadece YouTube'da var. Bu problemi başka yaşayan var mı?

Bu aralar yaşayanlar oluyor. Yenileme çalışmaları falan vardır. Dert etmeyin.

Bu sayfaya bir göz atabilirsin.

Bu sayfaya bir göz atabilirsin.
Hocam teşekkür ederim aslında baktım ama bir çözümü olmadı.

Bu aralar yaşayanlar oluyor. Yenileme çalışmaları falan vardır. Dert etmeyin.
İnşallah öyledir.

Son olarak Youtube alternatifi uygulamaları kullanmayı deneyebilirsiniz. Tabii açık kaynaklı bir tanesini kullanmanızı tavsiye ederim 👍 F-Droid Store'dan açık kaynaklı bir Youtube uygulaması indirebilirsiniz mesela.

Herkese merhaba, YouTube Premium kullanıyorum. Bazen telefonda, bazen bilgisayarda video izliyorum, müzik dinliyorum ama birkaç gündür video izlerken bir 40 saniye sonra videolar duruyor, tekrar başlattığım zaman video en baştan başlıyor. Bu sorun telefonda ve bilgisayarda var. İnternette bir kopma vs yok hiçbir sorun yok. YouTube Music uygulamasında müzik dinlerken böyle bir problem yok. Sadece YouTube'da var. Bu problemi başka yaşayan var mı?

YouTube'un güncellemelerini kaldırınca sorun çözülüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı