YouTube videoları neden hiç izlenmiyor?

• Konuyu başlatan XYZ01
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 142

XYZ01

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kanalıma özen gösteriyorum. İçeriklerimi birazcık aksamalı attım bu aralar düzeltiyorum. Ama izlenmemeye başladı eskiden Shorts'larım da izleniyordu. Şimdi onlar da izlenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanalımı attım fakat moderatör silmiş xyzfps 173 abone kırmızı Sova'lı bir profil fotoğrafı var.
1709720445372.png

Öne çıkartılan olmak istiyorsan etiketleri daha iyi kullanmalısın.

Net bir öneri yapamam araştırdığım bir konu değil fakat en basitinden onlar Valorant izlemek isteyen adamın karşısına çıksın istiyorsan #radiant #immortal #1V5 #clutch #ace gibi tagler çok işe yarar çünkü insanlar Valorant video diye aratmıyor daha spesifik şeyler arıyorlar o yüzden benzer video tarzında çok izlenen kanalların kullandıklarını incelemeni tavsiye ederim.

Net bir öneri yapamam araştırdığım bir konu değil fakat en basitinden onlar Valorant izlemek isteyen adamın karşısına çıksın istiyorsan #radiant #immortal #1V5 #clutch #ace gibi tagler çok işe yarar çünkü insanlar Valorant video diye aratmıyor daha spesifik şeyler arıyorlar o yüzden benzer video tarzında çok izlenen kanalların kullandıklarını incelemeni tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı