YouTube videolarım neden hiç izlenmiyor?

FailTimes

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, komik videolar paylaştığım kanalım var. Fakat hiç izlenme alamıyorum. Sadece sağda solda paylaşarak aldığım izlemeler var, her şeyi de düzgün yaptığıma inanıyorum (etiket, açıklama, başlık, küçük resim vs.) Hepsini olması gerektiği gibi yaptım fakat yok izleme gelmiyor ara da bir short atıyorum onlar biraz izleniyor ama onlarında kanala bir faydası yok :( anlamadım ki nerede yanlış yapıyorum, rakiplerim mi çok fazla yoksa bir şeyi eksik mi yapıyorum ya da daha zamanım var mı beklemeli miyim sizlere bir danışmak istedim dostlar, var mı benim durumumda olan ya da bu durumda olup sonra toparlanan?

Dosya Ekleri

• Video Üzeri Logo Alt.png
    Video Üzeri Logo Alt.png
    19,7 KB · Görüntüleme: 178
Videolarına etiket koyuyor musun?

Önce TikTok başla sonra geliş biraz, youtube kanalını tanıt böyle böyle de sonrası zaten tereyağından kıl çekmek gibi, ama TikTok şart.
dostum tiktok da denedim 10 k takipçim oldu videolara hediye bile geliyordu hep bu kanalımda paylaştığım gibi komik videolar paylaştım ama topluluk kuralı ihlali sebebiyle kapattılar hesabımı 900 tl de param vardı hesapta en çok ona üzülmüştüm :))
Reklam satın al paran varsa. Shorts çek baya iş görüyor shorts.
reklam vercem o aklımda, short da attım arada hatta ilk attığım short 33 k izlendi ama ondan sonra kiler 1-2 k yı geçmedi belki daha az
Elbette hocam. 8-10 izleniyordum 1 haftada. Sonra günde 400-600 oldu. NoName bir kanaldım.
inşallah hocam pes etmicem en azından 1 sene bu şekilde düzenli video ile devam ondan sonra da olmazsa zaten yapcak bişey yok
Elbette hocam. 8-10 izleniyordum 1 haftada. Sonra günde 400-600 oldu. NoName bir kanaldım.
valla dostum günde 400-600 baya iyi ya abonen kaç benim daha 1500 onu nasıl artıracam bilemiyorum :)

Son düzenleme:
hadi ya ozaman baya iyi 400-600 :)

onlar tamam dostum vidiq da kullanıyorum zaten
Video içi etiketler nasıl?
Etiketler video sonucunu etkiler.
Ben 'Messinin oğulları' yazdığımda video sahibi etiket bölümüne 'Messi, Messinin oğulları' gibi şeyler eklediyse aramam ile örtüşür ve video önüme ilk sıralarda çıkar.
Bu site en çok kullanılan arama sonuçlarını etiket olarak gösteriyor.
1653778365945.png

Yeni konular

Geri
Yukarı