YouTube videoları ve kanal nasıl öne çıkartılır?

SEO Kullan, Gece 12'den önce bazı şarkılar spotify'da yayılıyor, onları yakala, örneğin;

Motive ft. UZI - Şarkılar Sokaklara Ait.

Bu şarkı çıktığında milyonlar olacak eminim. Kesitleri 1-2Mn. izlenirken kendisi en az 10 Milyon olur. Slowed-Reverb yerine Lyrics daha çok izlendirir. Slow'u kimse izlemez, kanalımdaki bir lyrics videosu 3 Milyon'a yakın izlendi.

1631456950531.png

Bu şarkı o zaman popülerdi. Popülerliğin lyricsleri ve karaokeleri çok izlenir.

Hocam slowed+reverbler paylaşırken anime gibi böyle nasıl anlatsam çizimsel görseller yaparsanız bence şehvet uyandırır. Şahsen ben slowed+reverbleri ararken çizim olan kapakları daha hoş buluyordum.

Kullandığınız şarkılar yabancı. Türkçe Rap ve örnek şu sanatçılar;

Cakal,Batuflex,Lvbel C5,Reckol,KUTY,UZI,Motive,Ati242,Sefo gibi sanatçıların şarkılarını lyricsleyin.
Zaten hitap etmek istediğim kısım yabancılar daha doğrusu ingiliz ağırlıklı kısımlar. O yüzden Türkçe yok.

Hocam TikTok'ta slowed reverb şarkılar paylaştığınızı bir sayfa açıp söyleyebilirsiniz. Ama bence kanalıniz az da olsa gelişiyor en iyi videonuz 14bin izlenmiş yavaş yavaş başarıyorsunuz bir şeyleri.

:) mutlu oldum şimdi siz böyle deyince :D. TikTok işi de iyiymiş aslında, düşünebilirim :).

Zaten hitap etmek istediğim kısım yabancılar daha doğrusu ingiliz ağırlıklı kısımlar. O yüzden Türkçe yok.
Ara ara Türkçe Popüler şarkıları kullanın. Ben de yabancı paylaşırdım 1-2 Türkçe atmıştım ve biri 100.000 80.000 izlenmişti. (Para kazanmam açılsın diye birini silmiştim)
:) mutlu oldum şimdi siz böyle deyince :D. TikTok işi de iyiymiş aslında, düşünebilirim :).

TikTok insanları bi' anda milyonlara çıkartabilir. Orada da paylaşabilirsiniz. Tam hali için link; olarak paylaşın. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı