YouTube videolarına izlenme gelmiyor

Yani bu kanal bu içeriklerle hiç izlenme almazmı
Düzenli atarsanız aylar boyu durmadan atarsanız 2-3 yıl sonra Türkiyede asgari ücrete yakın bir aylık kazancınız "olabilir"

Hocam sizi çok tanımıyom ama hayatınızı kaliteli yaşamak için yeterli para kazanmanızı isterim herkesin kazanmasını isterim :) O yüzden bu işi çok önermiyorum. Para kazanmak için bir şey yapmak istiyorsanız yazılım dilleri öğrenip data science işine girin.

Size bağlı. Benim eskiden youtube kanalım vardı. 1000 abone ve 4000 saati tamamlamıştım. Fakat telif sıkıntılarından dolayı kanalım kapandı.
Anladım

Düzenli atarsanız aylar boyu durmadan atarsanız 2-3 yıl sonra Türkiyede asgari ücrete yakın bir aylık kazancınız "olabilir"

Hocam sizi çok tanımıyom ama hayatınızı kaliteli yaşamak için yeterli para kazanmanızı isterim herkesin kazanmasını isterim :) O yüzden bu işi çok önermiyorum. Para kazanmak için bir şey yapmak istiyorsanız yazılım dilleri öğrenip data science işine girin.
Dediğiniz doğru düşünceniz için sağolun

Size bağlı. Benim eskiden youtube kanalım vardı. 1000 abone ve 4000 saati tamamlamıştım. Fakat telif sıkıntılarından dolayı kanalım kapandı.
Sağolun cevaplarınız için

Ayrıca youtubea her "saniye" binlerce video yükleniyor onlar arasından çıkıp nasıl yükseleceksiniz?
Hocam yanılıyorsunuz. Youtubeda her videonun bir algoritması vardır. İzleyiciyi videoda tutabiliyorsanız yani ortalama görüntülenme süresini %90 civarında alırsanız videonuz algoritma tarafından başarılı olarak kabul edilir ve insanların önüne önermeye başlar. Yani yapması gereken şey insanları sıkmadan videoyu izletebilmesi ve disiplinli şekilde video atmasıdır. Sandığınız kadar karışık değil aslında.

Hocam yanılıyorsunuz. Youtubeda her videonun bir algoritması vardır. İzleyiciyi videoda tutabiliyorsanız yani ortalama görüntülenme süresini %90 civarında alırsanız videonuz algoritma tarafından başarılı olarak kabul edilir ve insanların önüne önermeye başlar. Yani yapması gereken şey insanları sıkmadan videoyu izletebilmesi ve disiplinli şekilde video atmasıdır. Sandığınız kadar karışık değil aslında.
Katılıyorum. Biraz emek ve sabır ile başarabilir.

İyi akşamlar ben şey bu videoları 0 izlenme alan kişi ben ingilizce korku hikayeleri yazıp yapay zekaya seslendirtiyorum arkaya korkunç video ve arkaya müzik koyup paylaşıyorum lakin 0 izlenme alıyorum dün birisi yapay zeka sesli videoları youtube önermez dedi haklı olabilir çünkü 0 izlenme olması imkansız gibi bana izlenebilir kanal tavsiyesi verebilirmisiniz yani içerik tavsiyesi istiyorum sizden birde korku hikayesi kanalımın tutmama nedeni yapay zekaya seslendirmesi acaba Teşekkürler

Hocam artık o tarz videolar da çok. Siz bunun boyutunu bilmiyosunuz galiba. İzleyiciyi her saniye tutsan da yükselemeyebiliyorsun artık çünkü korku hikayeleri herkese hitap etmez. Ama MRbeastin videoları herkese htap eder mesela.

Hocam artık o tarz videolar da çok. Siz bunun boyutunu bilmiyosunuz galiba. İzleyiciyi her saniye tutsan da yükselemeyebiliyorsun artık çünkü korku hikayeleri herkese hitap etmez. Ama MRbeastin videoları herkese htap eder
https://youtube.com/@ShortcutToGoals?si=v0FtK6SyVM8OCAHw bu kanal nasıl

Veya bu kanallar nasıl tutma imkanlarını hataları gelişmem gereken noktaları değerlendirirmisiniz

Motivasyonu bırak modası geçti önerilmiyor. Fact videolarını da bırak onlar da aynı. Hayvan videolarını geliştiriresn tutabilir. Unutma shortslardan para kazanamazsın. Sadece kanalını tanıtmak amaçlı kullan.

Kendi hayvanlarınla yapabileceğin şeyler sınırlı. İnternetteki hayvan videolarını derleyip toplayıp video atabilirsin. Diğerlerine göre daha cok ihtimali var.

Motivasyonu bırak modası geçti önerilmiyor. Fact videolarını da bırak onlar da aynı. Hayvan videolarını geliştiriresn tutabilir. Unutma shortslardan para kazanamazsın. Sadece kanalını tanıtmak amaçlı kullan.

Kendi hayvanlarınla yapabileceğin şeyler sınırlı. İnternetteki hayvan videolarını derleyip toplayıp video atabilirsin. Diğerlerine göre daha cok ihtimali var.
Anladım teşekkürler kendi hayvanlarınla yapacakların sınırlı demişsinde çiftlik biraz büyük fazla hayvan var onlarla uzun bir video fikri çıkartabilirsem güzel olur amacım şey shortslar ile biraz abone toparlamak sonra uzun video atmaya başlayacağım

Geri
Yukarı