YouTube Videolarına Koyulan Etiketleri Karşı Tarafın Görmesi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar birisi benim videomun yorumuna videoda kullandığım tagları (etiket) yazdı. Kullandığım etiketleri nasıl görmüş olabilir böyle bir şey mümkün mü ?

NOT : Açıklama kısmına yazılanları demiyorum videoyu upload ederken alt tarafa yazdığımız etiketleri bahsediyorum.

Evet, youtube etiketlerini görmek mümkün...
Bu youtube'a eklenen bir eklenti ile oluyor.
O eklentinin adını unuttum.
Bu sizin için önemli ise, akşam eve geçtiğimde PC'den bulup atarım buraya.

Evet, youtube etiketlerini görmek mümkün...
Bu youtube'a eklenen bir eklenti ile oluyor.
O eklentinin adını unuttum.
Bu sizin için önemli ise, akşam eve geçtiğimde PC'den bulup atarım buraya.
Size zahmet olmassa istediğiniz zaman atabilirsiniz. Teşekkür ederim bu arada ilginiz için.

Bi ara bende o eklenti vardı ancak ben o eklentiye pek güvenemeyip kaldırmıştım.
Şuanda aradım ancak bulamadım. İsmini de unuttum tabi.

Ama diğer yöntem (Videoların etiketini bulma) şöyle:
Videonun sayfasının herhangi boş bir yerine Sağ tıklayıp ''Sayfa kaynağını görüntüle'' deyin. Sonra ''CTRL + F'' tuşlarına basın. Sayfanın sağ üst tarafına (arama kutucuğuna) ''video:tag'' yazıp enterleyin.

Mesele bak, senin paylaştığın videonun etiketleri: [Siz güya izlenme artsın diye olmadık (Saçma sapan diyelim) etiketler yapmışsınız. Sanırım bu yüzden de tepki almışsınız :D]

2016-05-28 17_54_34-view-source_https___www.youtube.com_watch_v=XlLUhMC7APU.png

2016-05-28 17_55_05-view-source_https___www.youtube.com_watch_v=XlLUhMC7APU.png

Bi ara bende o eklenti vardı ancak ben o eklentiye pek güvenemeyip kaldırmıştım.
Şuanda aradım ancak bulamadım. İsmini de unuttum tabi.

Ama diğer yöntem (Videoların etiketini bulma) şöyle:
Videonun sayfasının herhangi boş bir yerine Sağ tıklayıp ''Sayfa kaynağını görüntüle'' deyin. Sonra ''CTRL + F'' tuşlarına basın. Sayfanın sağ üst tarafına (arama kutucuğuna) ''video:tag'' yazıp enterleyin.

Mesele bak, senin paylaştığın videonun etiketleri: [Siz güya izlenme artsın diye olmadık (Saçma sapan diyelim) etiketler yapmışsınız. Sanırım bu yüzden de tepki almışsınız :D]

Eki Görüntüle 163257
Eki Görüntüle 163260
Çok teşekkürler hocam :)

vidIQ eklentisini kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim fakat gerek kalmadı :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı