YouTube Videolarına Koyulan Etiketleri Karşı Tarafın Görmesi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar birisi benim videomun yorumuna videoda kullandığım tagları (etiket) yazdı. Kullandığım etiketleri nasıl görmüş olabilir böyle bir şey mümkün mü ?

NOT : Açıklama kısmına yazılanları demiyorum videoyu upload ederken alt tarafa yazdığımız etiketleri bahsediyorum.

Evet, youtube etiketlerini görmek mümkün...
Bu youtube'a eklenen bir eklenti ile oluyor.
O eklentinin adını unuttum.
Bu sizin için önemli ise, akşam eve geçtiğimde PC'den bulup atarım buraya.

Evet, youtube etiketlerini görmek mümkün...
Bu youtube'a eklenen bir eklenti ile oluyor.
O eklentinin adını unuttum.
Bu sizin için önemli ise, akşam eve geçtiğimde PC'den bulup atarım buraya.
Size zahmet olmassa istediğiniz zaman atabilirsiniz. Teşekkür ederim bu arada ilginiz için.

Bi ara bende o eklenti vardı ancak ben o eklentiye pek güvenemeyip kaldırmıştım.
Şuanda aradım ancak bulamadım. İsmini de unuttum tabi.

Ama diğer yöntem (Videoların etiketini bulma) şöyle:
Videonun sayfasının herhangi boş bir yerine Sağ tıklayıp ''Sayfa kaynağını görüntüle'' deyin. Sonra ''CTRL + F'' tuşlarına basın. Sayfanın sağ üst tarafına (arama kutucuğuna) ''video:tag'' yazıp enterleyin.

Mesele bak, senin paylaştığın videonun etiketleri: [Siz güya izlenme artsın diye olmadık (Saçma sapan diyelim) etiketler yapmışsınız. Sanırım bu yüzden de tepki almışsınız :D]

2016-05-28 17_54_34-view-source_https___www.youtube.com_watch_v=XlLUhMC7APU.png

2016-05-28 17_55_05-view-source_https___www.youtube.com_watch_v=XlLUhMC7APU.png

Bi ara bende o eklenti vardı ancak ben o eklentiye pek güvenemeyip kaldırmıştım.
Şuanda aradım ancak bulamadım. İsmini de unuttum tabi.

Ama diğer yöntem (Videoların etiketini bulma) şöyle:
Videonun sayfasının herhangi boş bir yerine Sağ tıklayıp ''Sayfa kaynağını görüntüle'' deyin. Sonra ''CTRL + F'' tuşlarına basın. Sayfanın sağ üst tarafına (arama kutucuğuna) ''video:tag'' yazıp enterleyin.

Mesele bak, senin paylaştığın videonun etiketleri: [Siz güya izlenme artsın diye olmadık (Saçma sapan diyelim) etiketler yapmışsınız. Sanırım bu yüzden de tepki almışsınız :D]

Eki Görüntüle 163257
Eki Görüntüle 163260
Çok teşekkürler hocam :)

vidIQ eklentisini kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim fakat gerek kalmadı :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı