YouTube videom çalınmış

kritvkras

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben YouTube'da Valorant editleri yapan bir arkadaşınız/kardeşiniz/abinizim. Yaptığım editi direkt olduğu gibi kopyalayıp paylaşmışlar ama videoda telifli şarkı bulunuyor. Ben videonun tamamen kaldırılmasının isteğini atsam benim kanalım zarar görür mü acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zarar görmez. O videonun linkini atabilir misin?

Hayır görmez fakat kaldırılmasını istediğin yere kendi videonu koyarsan kanalın 1 ihtar ve videon kaldırılır benim de videom çalınmıştı yanlışlıkla kendi kanalımın videosunu koymuştum saçma bir şekilde 2 ihtar yedim ben.

Merhabalar, ben YouTube'da Valorant editleri yapan bir arkadaşınız/kardeşiniz/abinizim. Yaptığım editi direkt olduğu gibi kopyalayıp paylaşmışlar ama videoda telifli şarkı bulunuyor. Ben videonun tamamen kaldırılmasının isteğini atsam benim kanalım zarar görür mü acaba?
Telif atın hocam.

Merhabalar, ben YouTube'da Valorant editleri yapan bir arkadaşınız/kardeşiniz/abinizim. yaptığım editi direkt olduğu gibi kopyalayıp paylaşmışlar ama videoda telifli şarkı bulunuyor. Ben videonun tamamen kaldırılmasının isteğini atsam benim kanalım zarar görür mü acaba?

Şu var videonun sahibiyim ve müziğin sahibiyim videonun sahibiyi mini seç tüm video zamanı boyuncayı seç at telifi.

Hey dostum.
Evet sen.

Telif hakkını duydun mu?

Şarkı telifli o yüzden soruyorum hocam.
Zarar görmez. O videonun linkini atabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu benim videom
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu da (C)alan arkadaşın videosu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı