YouTube videosundaki dosya IP adresini ve telefon numarasını çaldı

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Arkadaşlar, bugün YouTube'da bir videonun altındaki dosyayı indirdim ve IP'den telefon numarama kadar her şeyim çalındı. Ne yapmalıyım? Yardım edin.

Arkadaşlar, bugün YouTube'da bir videonun altındaki dosyayı indirdim ve IP'den telefon numarama kadar her şeyim çalındı. Ne yapmalıyım? Yardım edin.

İnternetin statik değilse sorun olmaz ama telefon numaran çalındıysa ne olur bilmem muhtemelen her yerden SMS gelecektir.

Virus taraması ya da fabrika ayarlarına dönerek öncelikle tedbirli olmayı tercih edin. Cihazınızda banka işlemleri yapıyorsanız dikkatli olun. Yapmadan önce emin olmanızı tavsiye ederim. İlave bir yazılım yüklediyse bundan sonra IP değişmesi önemli değil sürekli cihazınız ulaşılır olacaktır.

Bundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?

Hocam Discord'dan SS attılar.

1644771774427.png

Program bunların hepsini çalabiliyormuş:

• Grabs Roblox cookies from Roblox Studio
  • Grabs Minecraft sessions
  • Grabs Google Chrome passwords
  • Grabs Google Chrome cookies
  • Grabs Discord token
  • Grabs victim machine info
  • Grabs Windows product key
  • Grabs IP address, geolocation
  • Grabs screenshot
  • Anti Virutal Machine
  • Anti Debug

Roblox, Minecraft, Discord şifreni ve diğer tüm Chrome'da kayıtlı olan şifrelerini değiştir. Her yerde aynı şifreyi kullanıyorsan aynı şifreyi kullandığın kayıtlı olmayan şifrelerini de değiştir. Etkinleştirebildiğin her yerde iki adımlı doğrulamayı etkinleştir. Format at.
Ayrıca attığın fotoğrafta windows anahtarın görünüyor. Onu gizleyerek at.

Merak etme o Mercurial Grabber kullandığı kişinin verileride çalındı :) Github'ında konu açıp belirtmişler.
Program bunların hepsini çalabiliyormuş:

Roblox, Minecraft, Discord şifreni ve diğer tüm Chrome'da kayıtlı olan şifrelerini değiştir. Her yerde aynı şifreyi kullanıyorsan aynı şifreyi kullandığın kayıtlı olmayan şifrelerini de değiştir. Etkinleştirebildiğin her yerde iki adımlı doğrulamayı etkinleştir. Format at.
Ayrıca attığın fotoğrafta windows anahtarın görünüyor. Onu gizleyerek at.

Yeni konular

Geri
Yukarı