GTA'da oynarken birisinin IP adresini bulması

MOV1210109

Femtopat
Daha fazla  
Sorun şu ki: Bir çocuk servera girip sa yazdı dedim selamına herkes cevap vermek zorunda değil küfür filan ettik birbirimize. Geldi abim böyle böyle ipni alacak filan dedi. Ve kullandığım internetin modelini, yaşadığım ili ve sanırım subnet mask adlı bilmediğim bir şeyi buldu. Bu subnet mask nedir ve bir sıkıntı çıkar mı? Bilgisayarıma CMD'den Ipconfig yazarak buldum IP'mi ve subnet mask adlı şeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım MTA oynuyordunuz. Sunucu ona aitse veya sunucuda açık varsa bulabilir. Başka bir şekilde (linke tıklatarak vs.) de bulabilir. İl ilçe her zaman doğru çıkmıyor doğru olduğunu belli etmediyseniz iyi. IP adresinizden bir şey yapamazlar modemi kapatıp açınca IP adresiniz değişiyor isterseniz deneyin.

Sanırım MTA oynuyordunuz. Sunucu ona aitse veya sunucuda açık varsa bulabilir. Başka bir şekilde (linke tıklatarak vs.) De bulabilir. İl ilçe her zaman doğru çıkmıyor doğru olduğunu belli etmediyseniz iyi. IP adresinizden bir şey yapamazlar modemi kapatıp açınca IP adresiniz değişiyor isterseniz deneyin.

İlçemi bulamadılar sanırım ama il doğruydu ve sanırım birazcık belli etmiş olabilirim.

İlçemi bulamadılar sanırım ama il doğruydu ve sanırım birazcık belli etmiş olabilirim.
Bir de, gta5 oynuyordum

Eskiden wireshark ile yapıyorlardı bunları, hâlâ eski yöntemler iş yapıyorsa onla ilgilidir büyük ihtimal. Bir şey yapamazlar büyük ihtimal korkutmak dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı