YouTube videosunu TV'de yayınlatınca Google oturumum akıllı TV'ye bağlanmış oluyor mu?

Giriş yapılmıyor. Benzerini yaşadım. Yine de Google'daki hesap ayarlarından bağlı cihazları kontrol edin.

Ben çok önceden kendi TV'me bağladığımda yukarıda kanal ismi gözükmüştü de, YT hesabıma giriş yapıldı mı bilmiyorum. Kendi TV'm olunca kontrol de etmemiştin. Endişemin nedeni YT hesabım bağlanınca Google habım, dolayısıyla mailim dahi başka birinin cihazına bağlanmış olacak. Emin misiniz bağlanmadığına?

bizim tv de yapılıyo amcam geldı bagladı yt hesabı hala duruyo tv de
Nasıl bağladı? Telefonundan yansıtma yaparak mı yoksa televizyonun youtube uygulamasından mı bağlandı?

Ben çok önceden kendi TV'me bağladığımda yukarıda kanal ismi gözükmüştü de, YT hesabıma giriş yapıldı mı bilmiyorum. Kendi TV'm olunca kontrol de etmemiştin. Endişemin nedeni YT hesabım bağlanınca Google habım, dolayısıyla mailim dahi başka birinin cihazına bağlanmış olacak. Emin misiniz bağlanmadığına?

Nasıl bağladı? Telefonundan yansıtma yaparak mı yoksa televizyonun youtube uygulamasından mı bağlandı?
Eminim. Dediğim gibi yine de şüphe olmasın diye cihazlardan kontrol edin.

Eminim. Dediğim gibi yine de şüphe olmasın diye cihazlardan kontrol edin.
Hocam şu sembole bastım, sizin bahsettiğiniz de bu mu oluyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20220617_024004.jpg
    IMG_20220617_024004.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 0
Hay Allah razı olsun. İçim rahatladı. Google'dan bağlı cihazlara baktım orada da gözüken bir şey yoktu. Teşekkür ederim tekrar.

O zaman hiçbir sıkıntı yoktur. Mutlaka Google'dan görünmesi görünürdü. İçiniz rahat olsun.

Telefonun youtubesinden videoyu tv ye yansıttı

Yeni konular

Geri
Yukarı