YouTube videosuyla bedava skin alınır mı?

Atenthoth Anhur

Centipat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
somacase üzerinden promo kullanarak bir sürü skin aldım. Şansına bağlı bazı şeyleri almak için depozit istiyor. Bana 5 TL bir item çıkmıştı.

hellaboutthat

Decipat
Hayır. Sitede 200 adet promo kod kullandım hep Payday 2 çıktı. Ama depozitsiz çekebiliyorsunuz. İlk 5 çevirmede güzel şeyler gelebiliyor.

Darwin544

Femtopat
Siteyi bilmiyorum ama bazı siteler var öyle günlük çark verıyorlar şansına ne çıkarsa içinde kasada var.

hellaboutthat

Decipat
Bu tarz sitelerden 1000 TL'lik skin kaldırdım bu da cs go envanterim. Toplam 10 dolar falan yatırmışımdır. 10 dolar ile 1000 TL :) Tabii sattığım itemler falan oldu Bannerlord aldım mesela ilk çıktığında.

Hangi siteleri kullandınız? Ben Max bu tür bedava skin veren sitelerden 150 liralık item çekmiştim :D

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Hangi siteleri kullandınız? Ben Max bu tür bedava skin veren sitelerden 150 liralık item çekmiştim :D

Hellcase, Framskins, openskins 2-3 site daha vardı ama inan şu an hatırlamıyorum. Ben biraz referanslar sayesinde kazandım sitemde makale paylaştım hala ref geliyor :) Geçen 15 dolar daha birikmişti.

hellaboutthat

Decipat
Hellcase, Framskins, openskins 2-3 site daha vardı ama inan şu an hatırlamıyorum. Ben biraz referanslar sayesinde kazandım sitemde makale paylaştım hala ref geliyor :) Geçen 15 dolar daha birikmişti.

Hey maşallah hocam. Bende csgoempire da 0,01 bakiyem vardı öylesine oynadım depozit istiyor sanmıştım 1.76 ya çıkıp ak skini almıştım :D

Yukarı