CS 2'de bedava skin nasıl alınır?

Kamtasya

Decapat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5600

zotac rtx 3060 12gb oc edition

crucial 500gb m.2 ssd
Meslek
Öğrenci
Sadece merak ettim. CS 2 de bedava skin nasıl alınır? Pahalı olanları değil şu 30 40 kuruşluk olanlar.

3. Parti sitelerin bir şart karşılığında şu gibi şeyleri ile veya eskiden ücretsiz Seçkin sahibi olanlar bedavaya alıyor.

Prime ile level aldığında 4 adet eşya veriyor ve bunlardan 2 tanesini ücretsiz alabiliyorsun. Bunların 1 tanesi kasa 1 tanesi skin 2 tanesi de spry oluyor genelde. 2 gün önce 70 TL değerinde Deagle skini geldi örneğin bana.

Prime ile level aldığında 4 adet eşya veriyor ve bunlardan 2 tanesini ücretsiz alabiliyorsun. Bunların 1 tanesi kasa 1 tanesi skin 2 tanesi de spry oluyor genelde. 2 gün önce 70 TL değerinde Deagle skini geldi örneğin bana.

Gecen hafta 150 TL'lık ak gelmıstı bana da.

Olay takas ile gerçekleşiyor nereden anlayacak? Hadi diyelim anladı (anlayabilme olasılığıda var) oyuna bir etkisi yokken neden VAC atsın.

Sanırım o sitelere Steam aracılığıyla giriş yaptığı için.

Öyle bir şey imkansiz. Hem espor takimlarina sponsorlar hem Steam zaten çok pahalı skinleri Steam'de sattırmıyor insanlar mecbur o siteleri kullaniyor. Ayrica bu Steam'in işine geliyor. İmkansiz anlayacağın.

Doğrudur hocam. Bu güne kadar denk gelmedim, şahsen benim de kullandığım birkaç site olmuştu eskiden.

Geri
Yukarı