Youtube Videoyu İleri Sarınca Tarayıcılar Kitleniyor

fruion

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce böyle bir problem yoktu. Chrome'da Youtube videoları izlerken videoyu ileri aldığımda tarayıcı kitleniyor görev yöneticisiyle kapatmak zorunda kalıyorum. Format attım bilgisayara yine sorun devam ediyor. Opera kurdum sorun yine oldu. Sadece Mozilla Firefox'ta olmuyor bu sorun. Sizde de böyle sorunlar var mı? Yoksa problem benim bilgisayar dan mı?

Virüs falan mı var acaba anlayamadım.

İşletim sistemi Windows 10 Home
İşlemci G3258 O.C 4.4(1 Senedir O.C ile kullanıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi Windows 10 Home
İşlemci G3258 O.C 4.4(1 Senedir O.C ile kullanıyorum.)
Benim de size bir sorum olacaktı. Bilgisayarınızla oyun oynuyor musunuz? Neler oynuyorsunuz? CPU'dan memnun musunuz yoksa Allah onun belasını mı versin? Alacak birine tavsiye eder misiniz?

Benim de size bir sorum olacaktı. Bilgisayarınızla oyun oynuyor musunuz? Neler oynuyorsunuz? CPU'dan memnun musunuz yoksa Allah onun belasını mı versin? Alacak birine tavsiye eder misiniz?

Ben aldığımda 220 Liraydı.Oyun oynuyorum bilgisayarda oynadığım oyunlarda şuana kadar bir tek Watch Dogs'ta sıkıntı çıktı. Onun dışında şuanda bile memnunum ama bence bu saatten sonra alınmaz.
Bu arada GTX 960 ile kullanıyorum. Birde benim monitör 1080P olmadığı için daha çok dar boğaz oluyor.

Bu arada sorun çözüldü arkadaşlar. Sorun Windows 10 1607 ile alakalıymış. 1511'e geri döndüm hiç bir sorun kalmadı.

Ben aldığımda 220 Liraydı.Oyun oynuyorum bilgisayarda oynadığım oyunlarda şuana kadar bir tek Watch Dogs'ta sıkıntı çıktı. Onun dışında şuanda bile memnunum ama bence bu saatten sonra alınmaz.
Bu arada GTX 960 ile kullanıyorum. Birde benim monitör 1080P olmadığı için daha çok dar boğaz oluyor.

Bu arada sorun çözüldü arkadaşlar. Sorun Windows 10 1607 ile alakalıymış. 1511'e geri döndüm hiç bir sorun kalmadı.
Ben zaten 1080p monitör ile kullanmayı düşünüyordum. Sizce bu fiyata ne alınabilir daha iyi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı