Youtube'a 180 yazınca sonuçların sağda çıkması

burak aksu

Hectopat
Daha fazla  
Youtube arama bölümüne 180 yazdım halbuki 180.000 yazacaktım. Sonuçlar birden sağ tarafta belirdi. Anlamlandıramadığım bir sonuç. Galiba o aramayla ilgili tersten okunan bir film var.

Arapça harfler var. Tabi sağdan başlar. Arapça tersten okunur :)

180.png

Google'ın birçok hizmetinde böyle ufak şakalar var :)
Google Amca'nın birçok uygulamasında böyle kendince eklediği Easter Egg'ler var.

Alakası yok. YouTube aramalarında ilk çıkan sonuç ne tarafa doğru yazılıyorsa sonrakiler de onun gibi sıralanır. @Doom06 'nın da yolladığı üzere ilk sırada Tamer Hosny adlı Mısırlı bir şarkıcının 180 Darga (180 Derece) adlı şarkısı var.
Tamer Hosny ... 180° - Video Clip | تامر حسني ... 180° - فيديو كليب - YouTube

@Recep Baltaş Ayıptır sorması nasıl geri alınıyor :)
Sanırım silmeyi sordun. Bizdekinin tam tersi biçimde. Yani Backspace tuşu soldan sağa, DEL tuşu ise sağdan sola siler.

Ayrıca bu konunun, @Recep Baltaş 'ın ilk kez yanlış bilgi verdiği konu olarak kayıtlara geçmesini talep ediyorum. :D

Ayrıca bu konunun, @Recep Baltaş 'ın ilk kez yanlış bilgi verdiği konu olarak kayıtlara geçmesini talep ediyorum. :D
İddialısın bakıyorumda.

Youtube'un eğlence amaçlı yaptığı birçok şey var. Arama çubuğuna birşey yazınca sayfa yıkılıyordu falan filan. Araştırırsan bulabilirsin. Eğlence amaçlı birşey.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı