Youtube'a başlamak için öneriler

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Youtube oyun videoları çekmeyi düşünüyorum ilk başta facecam kullanmadan yapmayı düşünüyorum kanal büyürse facecam tabii ki de eklerim. Öncellikle bir kulaklığım var ve kulaklığımın mikrofonunun simdilik yeterli olacağını düşünüyorum ve montaj kısmına ve küçük resim yapma mikrofon nasıl çalıştırılır, asıl hepsini birlikte bağlantı haline getiririm bunlar hakkında bir bilgi sahibi değilim. Ne önerirsiniz, ne yapabilirim lütfen yardım edin. Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hevesini kırmak istemem ama bir gerçek var. Birsürü kanal var insanlar niye seni izlesin? Farklı olman lazım ki iyi abone rakamlarına ulaşabilirsin. Yoksa açıkçası klasik, sıkıcı videolar çekersen pek bir şey olacağını sanmıyorum.

İlk basit olarak başlayabilirsiniz. Camtasia Studio 9 kurun, YouTube de videoları izlerken yapılan montajlara ve editlere göz atın ki aklınızda fikir bulunsun. Sonrasında programın tutorialleri ile mantığı anlamış olursunuz sonrasında Vegas Pro'ya geçersiniz.

@Daniel Saddler Teşekkürler bilgin için diğer arkadaşların fikirlerine üzüldüm açıkcası bu işleri yapanlar direktten boyle bir işleri olmadılar, onlar da benim gibi bilgilendiler ve bazı oyunlarda baya iyi işler çıkarıyorum, devam edeceğim yılmadan 1, 2, 3, 4, 5 de olsa deneyeceğim. Şu anda Youtube'den biraz daha bilgi edindim, her şey için teşekkürler arkadaşlar.

@Daniel Saddler Teşekkürler bilgin için diğer arkadaşların fikirlerine üzüldüm açıkcası bu işleri yapanlar direktten boyle bir işleri olmadılar, onlar da benim gibi bilgilendiler ve bazı oyunlarda baya iyi işler çıkarıyorum, devam edeceğim yılmadan 1, 2, 3, 4, 5 de olsa deneyeceğim. Şu anda Youtube'den biraz daha bilgi edindim, her şey için teşekkürler arkadaşlar.
Dediğim gibi hazır ol uzun süre kimse sana bakmayacak, moralini bozma ve içerik üretmeye devam et.

Hevesliysen bence uğraş. Arkadaşlar bazı konularda haklı olabilir ama belli olmaz. Özgün olursan ileride kanalın değerlenebilir. Kendine de güveniyorsan başla. Ayrıca Youtube kanalı geliştirme konusunda Afgan Rasulov'un kanalındaki videoları izle.

Yazdıklarına bakılırsa yaşın küçük, bu tarz boş işlerle uğraşmak yerine derslerine çalışmak ve yazılım konusunda kendini geliştirmek senin çok daha işine yarayacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca; YouTube'de oyun videoları atmak zor iştir. Kesinlikle doğal ve neşeli ol, eger neşeli değil isen farklı tarz konularda video çek ki hayal kırıklığına uğrama örneğin çektiğin videoda düşün, sen olsan bu videoyu izleyip abone olur muydun.

YouTube herkes için olan bir platform, bir veya daha fazla oyunda iyi olmak ile iyi bir oyun kanalı yapmak arasında dağlar kadar fark vardır. Sadece aklında bulunmasını istedim :) Kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı