YouTube'a erişememek

Faruk Bozkurt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün önce telefonumdan YouTube'a giremez oldum, telefondan veya internetten herhangi bir sıkıntı olabilir diye erteledim sorunu, eve geldiğimde ise bilgisayardan böyle bir şeyle karşılaştım, sanırım hesabım kapatılmış, eski videolarıma erişemiyorum ve sadece ban yediğim hesaba değil hiçbir hesaba bilgisayardan giriş yapamıyorum. Telefondan yine farklı hesaba giriş yaparak YouTube'yi kullanıyorum fakat dediğim gibii biligisayardan sadece misafir hesap olarak YouTube'yi kullanabiliyorum, bu neden olmuş olabilir, çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

1699083773953.png

Arkadaşlar birkaç gün önce telefonumdan YouTube'a giremez oldum, telefondan veya internetten herhangi bir sıkıntı olabilir diye erteledim sorunu, eve geldiğimde ise bilgisayardan böyle bir şeyle karşılaştım, sanırım hesabım kapatılmış, eski videolarıma erişemiyorum ve sadece ban yediğim hesaba değil hiçbir hesaba bilgisayardan giriş yapamıyorum. Telefondan yine farklı hesaba giriş yaparak YouTube'yi kullanıyorum fakat dediğim gibii biligisayardan sadece misafir hesap olarak YouTube'yi kullanabiliyorum, bu neden olmuş olabilir, çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2002184

Maalesef hesabınız askıya alınmış. Çok düşük ihtimal ile itiraz ederek banınızı kaldırabilirsiniz.

2 bin aboneli kanalımda böyle en az 3 kere itiraz ettim +18 yaş videolar olduğu için birileri şikayet etmiş, izlemektende keyif almayı biliyorlar tabii şikayet ettiklerinden dolayı açamıyorlar.

Peki Bilgisayarım You tubeden IP ban yemiş olabilir mi? Çünkü bilgisayardan başka hesaplarımada giremiyorum, telefonumdan girebiliyorum diğer hesaplarıma?

YouTube'tan neden yasaklandığınızı kestirebiliyor musunuz ya da hesabınız ele geçirilmiş olabilir mi?
Hesabımın ele geçirilmiş olmasını sanmıyorum, çünkü öyle birşey olsaydı google hesabında genel olarak sorunlar yaşardım diye düşünüyorum. Neden yasaklandığımı bilmiyorum ama Adblocker kullanıyordum bir arkadaşım bundan dolayı olmuş olabilir diyor, birde Liste dışı olarak hatıra kalsın diye oyun editleri atıyordum arkada telifli şarkılar vardı ancak liste dışı attığım için sorun olmaz diye düşünüyordum, bunlarda ikisini kestirebiliyorum başka olumsuz bir durum söz konusu değil.

Teliften dolayı ilk olarak ihtar yeniyor diye biliyorum adblock konusundaysa YouTube'un hizmet şartlarını ihlal ediyor olsa da bundan sadece sizin etkilenmeniz biraz garip. İtiraz etmeyi denediniz mi?

Teliften dolayı ilk olarak ihtar yeniyor diye biliyorum adblock konusundaysa YouTube'un hizmet şartlarını ihlal ediyor olsa da bundan sadece sizin etkilenmeniz biraz garip. İtiraz etmeyi denediniz mi?
Bir kez ettim dönüş alamadım, yine ettim ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum, üzüldüm doğrusu ama yapıcak birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı