YouTube'a gelen ufak değişiklikler

Adieu

Decapat
YouTube'a yeni güncelleme geldi, bu güncelleme ile ufak bir tasarım değişikliği ve bir kaç ufak yenilik gelmiş. Bence güzel olmuş. Siz ne diyorsunuz?

1- Sinematik ışıklandırma özelliği gelmiş. Videonun ayarlar kısmını açarsanız görebilirsiniz.
Sinematik Işıklandırma.png
2- Tasarım değişmiş. Bence gayet güzel olmuş.
YouTube.png
3- Hassas sarma özelliği gelmiş. Bu özellik sayesinde videoyu zaman çizelgesinden ileri ya da geri sararken sarma işlemini size daha ayrıntılı şekilde gösteriyor.
Hassas sarma.png
Evet bu kadarmış. :D Ufak tefek şeyler gelmiş ancak ben yeni gelen özellikleri ve tasarımı beğendim.

Son düzenleme:
3- Hassas sarma özelliği gelmiş. Bu özellik sayesinde videoyu zaman çizelgesinden ileri ya da geri sararken sarma işlemini size daha ayrıntılı şekilde gösteriyor.

Hassas sarma ozelligini ben 2 aydir falan kullaniyordum, en cok su ozelligi guzel.
Tabii eger film ise spoiler yeme riski var 😅

1667255934814.png

Hassas sarma özelliğini ben 2 aydır falan kullanıyordum,, en çok şu özelliği güzel.
Tabii eğer film ise spoiler yeme riski var. 😅

Eki Görüntüle 1559400
Hadi ya, bana daha yeni geldi bu hassas sarma özelliği. :D Evet, en çok tekrar oynatılan an özelliği işleri cidden çok kolaylaştırıyor, ben de seviyorum o özelliği. Ancak YouTube dislike sayılarını gizlediğinden beri bir kızgınlığım var YouTube'a. 😅 Dislike sayılarının gizlenmesinin ardındaki sebep de ayrı komik ve saçma.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı