Youtube'a Girişim Askıya Alındı

Dün eve gelirken akşam 10 civarlarında telefona mesaj geldi. E-postamla ilgili, eve gidince baktım başka başka ülkelerden e-postamı ele geçiriyorlarmış sanırım. Girdim şifremi vesaire değiştirdim. Sabah kalktım youtubea giriş yapamıyorum. Hesabım gözüküyor ancak askıya alındı diyor. Sanırım o olaydan kaynaklı, ne zaman geri erişim sağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabın asıl sahibi olduğunuzu yazın.
Peki saolasın.
Hesabın asıl sahibi olduğunuzu yazın.
Yazdım birkaç e-postadan sonra "Hesabınızın askıya alınmış olarak kalmasına karar verdik." diye yazı gönderdiler. Çalan kişi bir şeyler paylaştı sanırım hesapta. Bayağı bir oynatma listelerim vesaire vardı, YKS ye hazırlanan birisiyim notlar vesaire gitti hep ;/

Son düzenleme:
Peki saolasın.

Yazdım birkaç e-postadan sonra "Hesabınızın askıya alınmış olarak kalmasına karar verdik." diye yazı gönderdiler. Çalan kişi bir şeyler paylaştı sanırım hesapta. Bayağı bir oynatma listelerim vesaire vardı, YKS ye hazırlanan birisiyim notlar vesaire gitti hep ;/

Üzüldüm. Google bu konularda çok katıdır.

Adamlar da haklı bir şey diyemem. Yeni bir hesap açtım şimdi eski abonelikleri ve oynatma listelerini hatırladığım kadarıyla tekrar ekledim. Sınav olmasa zerre umrumda olmazdı da şunları yaparım diye kaydetmiştim vesaire. Neyse sağlık olsun.
Yeni farkettim facebooku da çalmışlar. Pazar 8.36 da şifreyi değiştirmiş ben değiştiremiyorum kendi e-postasını kaydetmiş.
Adamlar da haklı bir şey diyemem. Yeni bir hesap açtım şimdi eski abonelikleri ve oynatma listelerini hatırladığım kadarıyla tekrar ekledim. Sınav olmasa zerre umrumda olmazdı da şunları yaparım diye kaydetmiştim vesaire. Neyse sağlık olsun.

Yeni farkettim facebooku da çalmışlar. Pazar 8.36 da şifreyi değiştirmiş ben değiştiremiyorum kendi e-postasını kaydetmiş.
Kimlik kartını vesaire eklememi istiyor facebook, şifreyi alabilmem için. Eklemeye korkuyorum düşünmüyorum da

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı