YouTube'da 720P60 FPS video izlerken kasıyor

Sadece ekran kartı değiştirdiğini söylemiştin, ama şimdi eski bilgisayarımda e5200 işlemci var diyorsun, bir dediğin bir dediğini tutmuyor.
Lütfen bu soruma cevap verebilirmisiniz? İlk sayfada attığınız resimlere göre E2180 model bir işlemci kullanıyorsunuz ve siz bana dedinizki "gpu değiştirmeden önce çok iyi çalışıyordu" ama şimdiki mesajınızda diyorsunuzki "eski bilgisayarımda e5200 işlemci vardı" bu da demek oluyorki siz işlemci değiştirmişsiniz ve performans kaybınızın sebebi bu.
Peki dediğiniz işlemcileri nasıl bulabilirim sağlam olan.

Hocam benim eski PC anakarttaki işlemci pini yamulduğu için hurda olmuştu hiçbir şekilde açılmıyordu diğer parçaları da satmıştım sonra bu geldi elime.
Ben eski PC'yi rahmetli edeli 2 yıl oluyor hocam bu PC bana 4 ay önce geldi.
Heee tamam.

Lütfen bu soruma cevap verebilir misiniz? İlk sayfada attığınız resimlere göre E2180 model bir işlemci kullanıyorsunuz ve siz bana dedinizki "GPU değiştirmeden önce çok iyi çalışıyordu" ama şimdiki mesajınızda diyorsunuz ki "eski bilgisayarımda E5200 işlemci vardı" bu da demek oluyor ki siz işlemci değiştirmişsiniz ve performans kaybınızın sebebi bu.

Hocam ben sana dedim ki geçen ay ekran kartı değişimi yaptım şu an bu konunun benim eski pcmle alakası yok önceki sistemden 2 yıl geçti ben onun performansını söyledim sana.

Seçin beğenin alın :) Anakartınız neydi bu arada?

Seçin beğenin alın :) anakartınız neydi bu arada?

ASUS P5GC-MX/1333
Anladım anladım, önceki mesajınızı göremedim, o yüzden böyle bir mesaj attım, özür.

Yok sorun değil insanlık hali.

Peki dediğiniz işlemcileri nasıl bulabilirim sağlam olan.

Hocam benim eski PC anakarttaki işlemci pini yamulduğu için hurda olmuştu hiçbir şekilde açılmıyordu diğer parçaları da satmıştım sonra bu geldi elime.
Ben eski PC'yi rahmetli edeli 2 yıl oluyor hocam bu PC bana 4 ay önce geldi.
Anakartınızın soket numarasını söyleyin.
ASUS P5GC-MX/1333

Yok sorun değil insanlık hali.
Tamam model numarasını gördüm ve LGA 775 soket kullanıyorsunuz, bu soket için tonla işlemci mevcut.

Seçin beğenin alın :) anakartınız neydi bu arada?

Hocam bir de ucuza termal macun önerir misiniz?

Geri
Yukarı