YouTube'da ana sayfa videoları değişmiyor

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, yaklaşık 3 haftadır YouTube ana sayfam hiçbir şekilde değişmiyor. İlk açılışta sabit 10 video var ve bu videolar sadece kendi aralarında yerlerini değiştiriyor fakat sayfayı her açtığımda scroll ile aşağıya kaydırma yapınca aşağıdaki videolar sabit değil onlar sürekli farklı videolarla değişiyor. Tarayıcıdan geçmişi temizledim olmadı, YouTube izlenme geçmişi, beğenileri vs. tüm her şeyi sildim yine de olmadı ana sayfama yapıştı videolar. Nasıl kurtulurum bundan?

Kanalı önerme vb. diyerek test edebilirsin. Ya da tamamen izleyici geçmişini silip, tarayıcı çerezlerini Google hesabından çıkış yapmak dahil silebilirsin. Çünkü Chrome Google çerezlerini saklayabiliyor. Chrome üzerindeki hesap eşitlemesini duraklatıp ve çıkış yapıp çerezleri silmeyi deneyin.

Screenshot_1.png

Bu arada kendi gözlemlerime göre en üst kısmı, en çok izlediğiniz kanallara ya da içeriklere göre şekillendiriyor. Kafasına göre buraya video atmak yerine, alt kısıma videoları atıyor. Biraz üst kısmı aboneliklerinize göre şekillendiriyor diyebilirim.

Kanalı önerme vb. diyerek test edebilirsin. Ya da tamamen izleyici geçmişini silip, tarayıcı çerezlerini Google hesabından çıkış yapmak dahil silebilirsin. Çünkü Chrome Google çerezlerini saklayabiliyor. Chrome üzerindeki hesap eşitlemesini duraklatıp ve çıkış yapıp çerezleri silmeyi deneyin.

Eki Görüntüle 816089

Bu arada kendi gözlemlerime göre en üst kısmı, en çok izlediğiniz kanallara ya da içeriklere göre şekillendiriyor. Kafasına göre buraya video atmak yerine, alt kısıma videoları atıyor. Biraz üst kısmı aboneliklerinize göre şekillendiriyor diyebilirim.
Gumandan o kanalı önerme özelliği ben de zaten hiç çalışmıyor. Aksine önerme dediğim kanalın neredeyse önerme dediğim kanalın videolarının çoğunu ana sayfama düşürüyor. :D En üstte olan videolar genellikle abonesi olmadığım kanalların videoları. Google hesabından çıkış yapıp tekrar işlemleri yaptığımda buraya yazarım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı