YouTube'da arama ile alakasız YouTube videoları çıkıyor

FalseTrue

Decapat
Daha fazla  
Ya yeter artık, yemin ederim 1 aydan fazla oldu her aramamda karşıma çıkıyor. Technopat kurallarına aykırıdır diye isim vermiyorum ama anlayabilmeniz için bu şahısa "fiyurminecraft" ve sadece oda değil."sakın bu videoyu izleme "bugün günlerden 19 Kasım ise bunu izle" "bunu izle 10 kilo ol" falan diye içerikleri kafamın içine ediyor yeter artık. Thumbnailları da sinir bozuyor. Bak önerilenlerden istemiyorum seçeneğine bastım ama aramalarımda çıkıyor. Ve aşağıda değil direk 3. 2. sıralarda birkaç SS bırakıyorum nasıl bu adamları önerilenlerimden çıkartırım yardım edin.

1653163988422.png

1653164182706.png

1653164391690.png

Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yeter artık, yemin ederim 1 aydan fazla oldu her aramamda karşıma çıkıyor. Technopat kurallarına aykırıdır diye isim vermiyorum ama anlayabilmeniz için bu şahısa "fiyurminecraft" ve sadece oda değil."sakın bu videoyu izleme "bugün günlerden 19 Kasım ise bunu izle" "bunu izle 10 kilo ol" falan diye içerikleri kafamın içine ediyor yeter artık. Thumbnailları da sinir bozuyor. Bak önerilenlerden istemiyorum seçeneğine bastım ama aramalarımda çıkıyor. Ve aşağıda değil direk 3. 2. sıralarda birkaç SS bırakıyorum nasıl bu adamları önerilenlerimden çıkartırım yardım edin.

Eki Görüntüle 1395525

Eki Görüntüle 1395528

Eki Görüntüle 1395539

Yardım edin.
Çok korkunç duruyor. Belki normalde o tarz videolar izlediğiniz için algoritma öne çıkarıyor olabilir.

Eki Görüntüle 1395525

Eki Görüntüle 1395528

Eki Görüntüle 1395539

Yardım edin.

Arama ve izleme geçmişinizi silin hocam belki düzelir.

Çok korkunç duruyor. Belki normalde o tarz videolar izlediğiniz için algoritma öne çıkarıyor olabilir.

O tarz videolar izlemiyorum aramalara geldiğinde geçiyorum, önerilenlerede gelmiyor 2-3 ay olucak hiç tıklamadım neredeyse hala çıkıyor Python araştırıyorum onlar, proje için sokak tabelaları video diye arattım yine onlar çıktı. Alakasız şeylerle çıkıyorlar ve size özel önerilenler aramasında değil direk YouTube bana "kanka sen Python arıyonda bence 19 Kasım ise bu videoyu izle videosuda Python'la alakalı" diyor bildiğin.

Geri
Yukarı