YouTube'da arama yaparken yanıt alınmıyor

aliican61

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Devlet Memuru
Windows 10 cihazımda birden fazla tarayıcı kurulu olsa da daha çok Edge kullanmaktayım. Diğer tarayıcılarda da aynı sorun olduğunu da söyleyeyim. YouTube sitesini açabiliyorum. Ekrandaki herhangi bir videoyu oynatabiliyorum ama arama çubuğuna bir şey yazdığımda yanıt alamıyorum. Görselde ki kırmızı çubuk o şekilde kalıyor. Google'da sorunu aratsam da herhangi bir çözüm göremedim. İnternet bağlantımda sorun yok, diğer siteler açılıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yardımlarınıza ve önerilerinize açığım. Teşekkürler hepinize.

Microsoft Windows 10 Home Single Language X64 (10.0, Build 19044)
Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 CPUs), ~3.6GHz
2 X G.Skill TridentX F3-2133C9-8GTX DDR3-2133 (1066 MHz) 16 GB
GeForce GTX 760 (2 GB)
Intel Wildcat Point Z97, Intel Haswell
BIOS Date: 12/04/14 09:56:39 Ver: V17.7B0

Dosya Ekleri

• yanıt yok.png
    yanıt yok.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmıyor derken altta örnekler mi çıkmıyor?

Windows 10 cihazımda birden fazla tarayıcı kurulu olsa da daha çok Edge kullanmaktayım. Diğer tarayıcılarda da aynı sorun olduğunu da söyleyeyim. YouTube sitesini açabiliyorum. Ekrandaki herhangi bir videoyu oynatabiliyorum ama arama çubuğuna bir şey yazdığımda yanıt alamıyorum. Görselde ki kırmızı çubuk o şekilde kalıyor. Google'da sorunu aratsam da herhangi bir çözüm göremedim. İnternet bağlantımda sorun yok, diğer siteler açılıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yardımlarınıza ve önerilerinize açığım. Teşekkürler hepinize.

Intel(R) Core(tm) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 cpus), ~3.6GHz
2 X G.Skill tridentx F3-2133C9-8GTX DDR3-2133 (1066 MHz) 16 GB.
GeForce GTX 760 (2 GB)
Intel wildcat point Z97, Intel Haswell.
BIOS date: 12/04/14 09:56:39 ver: V17.7B0

1.arama filtresini kontrol edin sıfırlayın.
2.uygulama verilerini sıfırlayın.
3.reklam engelleyici varsa kapatın.
4.sürekli F5 atıp sayfayı yenileyin.

Alınmıyor derken altta örnekler mi çıkmıyor?

1.arama filtresini kontrol edin sıfırlayın.
2.uygulama verilerini sıfırlayın.
3.reklam engelleyici varsa kapatın.
4.sürekli F5 atıp sayfayı yenileyin.
Öneri değil aradığım şeye dair sonuç çıkmıyor hiç. Giriş ekranında kırmızı çizgi sağa doğru doluyormuş gibi bekliyor.
1. Öneriniz için ne yapmam gerektiğini bilmemekle beraber kullandığım herhangi bir filtre olmadığını biliyorum. Ayrıca diğer tarayıcılarda da aynı sorunu yaşadığımı belirtmiştim.
2. Öneriniz de diğer tarayıcılarda aynı sorunu yaşadığım için pek bir çözüme ulaşacağımı sanmasam da yerine getirdim. Sorun çözülmedi.
3. Öneriniz için reklam engelleyici kullanıyorum. Gözle görülür şekilde f5 le kullanınca yanıt verdi ama telefon uygulamasındaki gibi akıcı bir biçimde aradığım kelimelerle ilgili videolar dizilmedi. Hala bir bekleme süresi var. Hızlandırmanın bir yolu varsa denemek isterim. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Intel(R) Core(tm) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 cpus), ~3.6GHz
2 X G.Skill tridentx F3-2133C9-8GTX DDR3-2133 (1066 MHz) 16 GB.
GeForce GTX 760 (2 GB)
Intel wildcat point Z97, Intel Haswell.
BIOS date: 12/04/14 09:56:39 ver: V17.7B0

Başka tarayıcıda deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı