YouTube'da bazen siyah bir şeyler geliyor gidiyor

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, YouTube'da arada siyah karemi desem bilmiyorum bir şey geliyor saniyelik ve yok oluyor. Ekran kartım yeni ve sadece YouTube'da oluyor. Araştırdığım kadarıyla NVIDIA tarafında gördüm sadece bunu çözüm bilen var mı? Bir eklentiden vs mi oluyor acaba?

Ekran kartı RTX 4060

Dostlar selam, YouTube'da arada siyah karemi desem bilmiyorum bir şey geliyor saniyelik ve yok oluyor. Ekran kartım yeni ve sadece YouTube'da oluyor. Araştırdığım kadarıyla NVIDIA tarafında gördüm sadece bunu çözüm bilen var mı? Bir eklentiden vs mi oluyor acaba?

Ekran kartı RTX 4060
1702674204240.png

Böyle bir şey mi hocam? Evet ise donanım hızlandırmayı kapatın.

Yok sadece siyah bir şey hocam, çok kısa saniyelik.
Hocam bende de aynı problem vardı. Donanın hızlandırmayı kapattım çözlülmüştü. sizde deneyin hocam isterseniz.

Hocam bende de aynı problem vardı. Donanın hızlandırmayı kapattım çözlülmüştü. sizde deneyin hocam isterseniz.
Chrome kullanmıyorum ki hocam, edge de varsa kapatayım.

Kapattım hocam ama tarayıcı kasıyor gibi gelmeye başladı.

Hocam bende de aynı problem vardı. Donanın hızlandırmayı kapattım çözlülmüştü. Sizde deneyin hocam isterseniz.

Twitter da video sonrası da çıkmaya başladı ilginç bir şey tarayıcı kaynaklı mı acaba, oyunlarda sorun olmaz umarım kart bugün geldi çünkü.

Son düzenleme:
Chrome kullanmıyorum ki hocam, Edge de varsa kapatayım.

Kapattım hocam ama tarayıcı kasıyor gibi gelmeye başladı.

Twitter da video sonrası da çıkmaya başladı ilginç bir şey tarayıcı kaynaklı mı acaba, oyunlarda sorun olmaz umarım kart bugün geldi çünkü.

Chromium tabanlı tüm tarayıcılarda bu sorun mevcut DX11 kaynaklı bir hataymış sanırım. Güncelleme ile çözülecekmiş, aynı sorun bende de vardı kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chromium tabanlı tüm tarayıcılarda bu sorun mevcut DX11 kaynaklı bir hataymış sanırım güncelleme ile çözülecekmiş aynı sorun bende de vardı kendiliğinden düzeldi.

Teşekkürler, kart yeni bir an korkuttu. Oyun performansı vs memnun etmişti çünkü.

Chromium tabanlı tüm tarayıcılarda bu sorun mevcut DX11 kaynaklı bir hataymış sanırım. Güncelleme ile çözülecekmiş, aynı sorun bende de vardı kendiliğinden düzeldi.

Hocam sadece YouTube'da mı oluyor sizde?

Son düzenleme:
Hayır her siteye girdiğimde arada yapıyordu dediğim gibi benim kendiliğinden düzeldi.

Hocam bu tarz bir şey oluyor bende şu an genelde videolardan sonra oluyor, buna benzer miydi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu tarz bir şey oluyor bende şu an genelde videolardan sonra oluyor, buna benzer miydi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet aynısı

Geri
Yukarı