YouTube'da bir kullanıcıya IP ban atma

Periklesis

Hectopat
Katılım
17 Nisan 2016
Mesajlar
462
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba. YouTube kanalıma son günlerde 12 yaşında bir velet musallat olmuş durumda. Sürekli farklı hesaplar açarak yorumlarda saçma sapan şeyler yazıyor. 7 tane hesabını engelledim fakat fayda etmiyor çünkü sürekli yeni hesaplarla geri geliyor. Sorum şu: Bu velede IP ban atma gibi bir seçeneğim var mı YouTube üzerinden? Kanalıma aynı IP adresiyle erişemesin istiyorum bir daha.
 

msfconsole

Picopat
Katılım
19 Ocak 2021
Mesajlar
34
Çözümler
1
Youtube'da IP Ban atmak mümkün değil diye biliyorum. Yorum filtresi özelliği işinize yarayabilir. Youtube Studio'ya girin. Sol alt bölümden ayarlar'ı açın. Açılan pencereden Topluluk sekmesine girin. En altta bulunan engellenen kelimelere yazdığı yorumlarda sıklıkla bulunan kelimeleri yazın. Yazdığı yorumlar otomatik olarak incelemeye düşecektir.
 
KS
Periklesis

Periklesis

Hectopat
Katılım
17 Nisan 2016
Mesajlar
462
Yer
Ankara
HWID banı bir deneyeceğim. Olmadı artık hesap açma tarihinden anlayıp banlarım direkt. Bir de gizli gizli sinsi sinsi sanki cidden bir şey soruyormuş gibi falan yapıyor. Fakat beyninin yetmediği şey, hesap açma tarihi yorum yaptığı gün ile aynı tarih oluyor. Oradan anlayıp banlarım artık. İlgi isteyen bir velet. Cevap vermeyince, istediği ilgiyi alamayınca gider birkaç güne diye tahmin ediyorum.
 
Yukarı