YouTube'da çok fazla cinselliğin olması

TheZed

Picopat
Bu aralar YouTube'da TikTok'a döndü. En çok da cinsel kısa videolarla karşılaşıyorum. Bugün neredeyse 10-15 tane video bildirdim. LGBT ile alakalı ya da saçma sapan videolar çeken çok fazla kanallar bulunmakta. Hele öyle cinsel Shorts'lar var ki YouTube nasıl buna izin veriyor anlamıyorum. Bir de bunun ana sayfama düşmesi çok sinir bozucu. Artık bu durumdan endişelenmeye başladım. Bu yüzden yeni hesap açmak zorunda kaldım. Bu sorun sadece bende mi var yahu? 😀

Bu aralar YouTube'da TikTok'a döndü. En çok da cinsel kısa videolarla karşılaşıyorum. Bugün neredeyse 10-15 tane video bildirdim. LGBT ile alakalı ya da saçma sapan videolar çeken çok fazla kanallar bulunmakta. Hele öyle cinsel Shorts'lar var ki YouTube nasıl buna izin veriyor anlamıyorum. Bir de bunun ana sayfama düşmesi çok sinir bozucu. Artık bu durumdan endişelenmeye başladım. Bu yüzden yeni hesap açmak zorunda kaldım. Bu sorun sadece bende mi var yahu? 😀

YouTube ne izliyorsan ona göre seni sıralar. Çerez denen şey ise budur. :)

Nedense bu geldi aklıma:
1690221312872.png

Muhtemelen sizde de aynı durum söz konusu.

YouTube ne izliyorsan ona göre seni sıralar. Çerez denen şey ise budur. :)
Alakası yok hocam.Fitness videoları ve Bilim kanalları dışında bişey izlemiyorum.Bide eleştiri kanalları izliyorum ve bazıları +18 olduğu için olabilir ama karşıma çıkanlar direk +18'in kendisi oluyor.

Bana da aynı şekilde tiksinme derecesinden nefret ettiğim çakma milliyetçilerin içerikleri denk geliyordu hep. Algoritma pek iyi değil. Ben bölge, dil vs. değiştirerek kurtulmuştum bu durumdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı