YouTube'da emeğin karşılığı yok

Umarım dediğiniz gibi olur.

Amacım diğer kanallardan farklı olmak eskiyi yaşatmak, FIFA 23 oynamak istesem direkt onları oynardım :) diğer insanlardan bir farkı kalmaz. Ayrıca eski futbol oyunlarını seviyorum baya. 😊

Hocam kanalınızdaki yayınladıklarınıza göz ucuyla baktım ve oldukça güzel video'lar yayınlamışsınız. Bu şekilde devam etmenizi şiddetle öneririm. Elbet karşılığını alırsınız. Ve eğer olur da bir gün ünlü olursanız beni de unutmamanızı isterim.
Hocam teşekkür ederim. umarım dediğiniz gibi tutar kanal, çabalıyoruz bakalım. Eski oyunları oynamayı seviyorum.

Başlıklar çok uzun, thunbailler de daha çekici olabilir.
Ayrıca videolarınızın açıklamalarında etiketler kullanmıyorsunuz galiba, çektiğiniz video ile dikkat çekici ya da yaptığınız videoyu izleyecek kitlenin youtube da aratacağı kelimeleri yazabilirsiniz.
Etiket var hocam, hangi takımla oynuyorsam onları yazıyorum. Yüklerken yazılan etiketleride kullanıyorum.

Umarım dediğiniz gibi olur.

Amacım diğer kanallardan farklı olmak eskiyi yaşatmak, FIFA 23 oynamak istesem direkt onları oynardım :) diğer insanlardan bir farkı kalmaz. Ayrıca eski futbol oyunlarını seviyorum baya. 😊
Farklı olmak istemeniz gayet normal ama insanların ilgisini çekmeyen oyunların videosunu çekerseniz izlenmez ve gelişmez. Bir oyun kanalını takip ediyorum. Wild Rift ve MLBB videoları üretiyor. Toplamda 1100 küsür videosu var adamın ama 50K aboneye sahip. O yüzden popüler içerikler önemli.
Ayrıca video atma düzenin nasıl? Aynısı Shorts içinde geçerli.

Hocam teşekkür ederim. umarım dediğiniz gibi tutar kanal, çabalıyoruz bakalım. Eski oyunları oynamayı seviyorum.

Hocam popüler video'lara bakarken fark ettim, eskiden bilgi içerikli video'lar yüklüyormuşsunuz.
1685733978477.png

1685734003622.png

gibi.

Bence bu içeriklere de devam etmelisiniz.

Hocam sistem yeterliyse arkadaşın dediği gibi yeni oyunlar bazen böyle eski Prime fener Galatasaray maçları için eski olabilir bir de PES 2013 ama daha yeni futbol oyunları oynayın.

Hocam popüler video'lara bakarken fark ettim, eskiden bilgi içerikli video'lar yüklüyormuşsunuz.
Eki Görüntüle 1804177
Eki Görüntüle 1804180
gibi.

Bence bu içeriklere de devam etmelisiniz.
Hocam bunlar artık tutmuyor. Bizim ülkemizde bilgi seven çok az. O yüzden bıraktım 😀

Hocam sistem yeterliyse arkadaşın dediği gibi yeni oyunlar bazen böyle eski Prime fener Galatasaray maçları için eski olabilir bir de PES 2013 ama daha yeni futbol oyunları oynayın.
Sistem yetmiyor hocam maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı