YouTube'da engellenen kanalların videoları

charco

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,

YouTube'da rastgele denk geldiğim ve alakamın olmadığı birkaç kanalın videolarını atlayarak izledim ama tekrar o tarz videoları görmemek için hem kanalı önerme dedim hem de kanalı engelledim fakat sürekli YouTube Anasayfam'a o tarz video paylaşan kişinin ve başka kişilerin videolarına hala daha denk gelmekteyim. Bunu sürekli yaşıyorum rahat 30 kanalı önerme ve kanalı engelledim üstüne basa basa o engellediğim kanalların yeni yüklediği videolara denk geliyorum bundan nasıl kurtulacağım bunun için bir şey yapılamaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube arama ve izleme geçmişini temizleyin.
Böylece izlediğiniz ve arama yaptığınız videolara göre öneri yapmayacaktır.
Eskiden beğendiğiniz videoları da, toplu kaldırabiliyordunuz. Ama onu kaldırmışlar gibi gözüküyor. Beğendiğiniz videolara göre öneri yapıyorsa, bu konuda yapabileceğim bir şey yok.

O tarz kanalları görürseniz şunları yapın:
  • Kanalı önerme seçeneğine tıklayın,
  • Yanlışlıkla izlerseniz geçmişten videoyu kaldırın,
  • Farklı videolar izleyerek, Ana sayfa önerilen sonuçları değiştirin,
  • Ya da sadece Abonelikler sayfasını kullanarak Youtube gezin.

Son düzenleme:
Teşekkürler bakacağım
Eskiden beğendiğiniz videoları da, toplu kaldırabiliyordunuz. Ama onu kaldırmışlar gibi gözüküyor. Beğendiğiniz videolara göre öneri yapıyorsa, bu konuda yapabileceğim bir şey yok.

Teşekkürler fakat kanalı önerme dediğim halde yinede karşıma çıkıyor :) dediğiniz gibi yapacağım video izleme geçmişini temizleyeyim :) umarım çıkmaz

Browser ayarlarından cookieleri ve site geçmişini temizleyin.

onu da yapayım sağolasın :)
bunu kullandım hiçbir şey olmadı istemediğim kanal ve o tarz videoları hala daha karşıma çıkmakta.

olmadı her şeyi yaptım söylenilenlerin ama istemediğim kişilerin kanalları videoları ve ona benzer videolar ile sürekli karşılaşmaya devam ediyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı