YouTube’da gelişmeye çalışanları engelleyenler

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Açıkçası YouTube’de gelişmeye çalışıyordum (ve devam da ediyorum gün geçtikçe kendime yeni şeyler eklemeye çalışıyorum ki daha iyi olayım).
Neyse, buradaki insanların derdi ne anlamış değilim; gelişmeye çalışan insanların işini baltalamaktan zevk alıyorlar herhalde ki hiçbir sebepleri yokken. Bakınız:

A3DF6BF9-EB91-4C7E-AEF7-3A046D0CCC88.jpeg

Bir insan bunu neden yapar? Ayrıca bunun sebebi nedir, insanların psikolojik sıkıntıları mı var? Mesela kendi contentim ile ilgili bir konuda kendi.
Reklamımı yapıyorum ki söylediğim şey ise tam olarak şu.
“Yeni kanalların da iyi içerikler üretip gelişmesine şans vermek için, kanalıma göz atıp eğer beğenirseniz de bunu belirtmeniz çok hoş olur :)
Bu tarz yorumlarımın bile altına; senin primini *******, primci *** tarzı yorumlar geliyor, bana kalsa insanların büyük sorunları var kendilerine yapılsa nasıl hissedeceklerini bilmeyecek kadar empati yoksunu tek hücreli canlılar (amipler), neyse benim düşüncelerim bunlar siz de “objektif” bir şekilde kendi düşüncelerinizi belirtir misiniz? Yanlış düşünüyorsam bile gösterin bana sebebini.
@yigitks bu kadar komik olan nedir hocam benim için hiç hoş değil bu durum.

Son düzenleme:
Tamamen sinir bozmak amacıyla yapıyorlar, takmayın.

Hocam bende öyle düşünüyorum cidden düşünüyorum ama insanın şevkinin nasıl kırıldığını tahmin edin, videoyu cidden izleyip 22 like atan kişi var bir de sadece diss atmaya gelen 16 kişi ...

Hocam benim de önceden kanalım vardı. Kanalı 2 3 yıl boyunca düzenli kullandım. İlk yıl belki 100 aboneye bile gelememiştim. Dislike ve like sayıları yakındı,yorumlar hakeretli yorumlarla doluydu. Size tavsiyem eleştiri olmayan kötü yorumları silin. İnsanlar birbirlerinden güç alıyor çünkü. Ve asla pes etmeyin devamlı video atın. Ben kanalımı 2000 küsür aboneye çıkartmıştım böylece.
Edit:Hocam kanalınıza baktım ve abone oldum ama ne yazikki gameplay videolarıyla bir yere gelemezsiniz. Sesli video çekerseniz şansınız %10000 daha fazla.

Açıkçası YouTube’de gelişmeye çalışıyordum (ve devam da ediyorum gün geçtikçe kendime yeni şeyler eklemeye çalışıyorum ki daha iyi olayım).
Neyse, buradaki insanların derdi ne anlamış değilim; gelişmeye çalışan insanların işini baltalamaktan zevk alıyorlar herhalde ki hiçbir sebepleri yokken. Bakınız:

Eki Görüntüle 663203

Bir insan bunu neden yapar? Ayrıca bunun sebebi nedir, insanların psikolojik sıkıntıları mı var? Mesela kendi contentim ile ilgili bir konuda kendi.
Reklamımı yapıyorum ki söylediğim şey ise tam olarak şu.
“Yeni kanalların da iyi içerikler üretip gelişmesine şans vermek için, kanalıma göz atıp eğer beğenirseniz de bunu belirtmeniz çok hoş olur :)
Bu tarz yorumlarımın bile altına; senin primini *******, primci *** tarzı yorumlar geliyor, bana kalsa insanların büyük sorunları var kendilerine yapılsa nasıl hissedeceklerini bilmeyecek kadar empati yoksunu tek hücreli canlılar (amipler), neyse benim düşüncelerim bunlar siz de “objektif” bir şekilde kendi düşüncelerinizi belirtir misiniz? Yanlış düşünüyorsam bile gösterin bana sebebini.
@yigitks bu kadar komik olan nedir hocam benim için hiç hoş değil bu durum.

Takmayın bunlar daha gelişimini tamamlayamamış gençler ya da çocuklardır.

Hocam benim de önceden kanalım vardı. Kanalı 2 3 yıl boyunca düzenli kullandım. İlk yıl belki 100 aboneye bile gelememiştim. Dislike ve like sayıları yakındı,yorumlar hakeretli yorumlarla doluydu. Size tavsiyem eleştiri olmayan kötü yorumları silin. İnsanlar birbirlerinden güç alıyor çünkü. Ve asla pes etmeyin devamlı video atın. Ben kanalımı 2000 küsür aboneye çıkartmıştım böylece.
Bu desteğiniz beni motive etti hocam :) deneyeceğim , siliyorum bu arada onları.
Hocam benim de önceden kanalım vardı. Kanalı 2 3 yıl boyunca düzenli kullandım. İlk yıl belki 100 aboneye bile gelememiştim. Dislike ve like sayıları yakındı, yorumlar hakeretli yorumlarla doluydu. Size tavsiyem eleştiri olmayan kötü yorumları silin. İnsanlar birbirlerinden güç alıyor çünkü. Ve asla pes etmeyin devamlı video atın. Ben kanalımı 2000 küsur aboneye çıkartmıştım böylece.
Edit: Hocam kanalınıza baktım ve abone oldum ama ne yazikki gameplay videolarıyla bir yere gelemezsiniz. Sesli video çekerseniz şansınız %10000 daha fazla.

Hocam komple oyundan çıkayım mı yoksa sesli oyun mu yapayım anlayamadım :D. Bu arada abone olduğunuz için sağ olun ama yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum bu konuyla amacım abone kazanmak değil kimseden böyle bir şey istemedim, ima bile etmedim yine de çok sağ olun :).

Takma böyle yapanları, devam et, kanaldan engelleyebilirsin istersen, yorum vs. atamaz, atarsa gözükmüyor yani, yorumuna geldiğinde, sağında 3 nokta olucak üst üste oraya tıkla, devamını hatırlamıyorum ama anlarsın tıklayınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı