YouTube’da gelişmeye çalışanları engelleyenler

Buna engellemek diyemeyiz, toksitler her yerde her alanda mevcut. Ciddiye almayıp tokadı basıcaksın. Eğer sırf sana yapılan bir saldırı olduğunu düşünüyorsan sayıları kapat. Kötü yorumları da sil, engelle. Sayının arttığını gören başka toksitler de o butona abanmaya devam eder yoksa.

Videolarına göz gezdirdim, başarılı bir oyuncusun ama oynadığın oyunun yaş kitlesi kötü sanırsam. Eğer Valorant, LoL gibi bir oyunda iyi oynasaydın yükselmen ve parlaman çok daha rahat olurdu. Evet bu oyunlarda da toksit kitle mevcut, dediğim gibi her alanda varlar. İşte, okulda, serviste, Twitter'da, burada bile varlar. :D Neyse konudan konuya atladım yine.

Buna engellemek diyemeyiz, toksitler her yerde her alanda mevcut. Ciddiye almayıp tokadı basıcaksın. Eğer sırf sana yapılan bir saldırı olduğunu düşünüyorsan sayıları kapat. Kötü yorumları da sil, engelle. Sayının arttığını gören başka toksitler de o butona abanmaya devam eder yoksa.

Videolarına göz gezdirdim, başarılı bir oyuncusun ama oynadığın oyunun yaş kitlesi kötü sanırsam. Eğer Valorant, LoL gibi bir oyunda iyi oynasaydın yükselmen ve parlaman çok daha rahat olurdu. Evet bu oyunlarda da toksit kitle mevcut, dediğim gibi her alanda varlar. İşte, okulda, serviste, Twitter'da, burada bile varlar. :D neyse konudan konuya atladım yine.

Hocam bu tarz pozitif yorumlar bana bu kitleyi unutturuyor vallahi sağ olun :) ve ben de fark ettim, bu oyunu da seviyorum ancak CS:GO, trend oyunlar çekmeyi planlıyorum :D hatta küçük efektler dışında bir frag moviem hazır bile. Pazar günü şehir dışından gelip onu yollayacağım ve videolarımı sesli yapacağım bu sözleriniz için tekrardan çok teşekkürler :)

Açıkçası YouTube’de gelişmeye çalışıyordum (ve devam da ediyorum gün geçtikçe kendime yeni şeyler eklemeye çalışıyorum ki daha iyi olayım).
Neyse, buradaki insanların derdi ne anlamış değilim; gelişmeye çalışan insanların işini baltalamaktan zevk alıyorlar herhalde ki hiçbir sebepleri yokken. Bakınız:

Eki Görüntüle 663203

Bir insan bunu neden yapar? Ayrıca bunun sebebi nedir, insanların psikolojik sıkıntıları mı var? Mesela kendi contentim ile ilgili bir konuda kendi.
Reklamımı yapıyorum ki söylediğim şey ise tam olarak şu.
“Yeni kanalların da iyi içerikler üretip gelişmesine şans vermek için, kanalıma göz atıp eğer beğenirseniz de bunu belirtmeniz çok hoş olur :)
Bu tarz yorumlarımın bile altına; senin primini *******, primci *** tarzı yorumlar geliyor, bana kalsa insanların büyük sorunları var kendilerine yapılsa nasıl hissedeceklerini bilmeyecek kadar empati yoksunu tek hücreli canlılar (amipler), neyse benim düşüncelerim bunlar siz de “objektif” bir şekilde kendi düşüncelerinizi belirtir misiniz? Yanlış düşünüyorsam bile gösterin bana sebebini.
@yigitks bu kadar komik olan nedir hocam benim için hiç hoş değil bu durum.
abone oldum bir teşekkürü hakettim herhalde :D

Dostum bunlar genelde 9 yaşındadırlar ve seni aşağıya çekerler ben şöyle diyorum bak o duvarı görüyon değil mi hah orada git ağla kanka orada serbest.

Tamamen sinir bozmak amacıyla yapıyorlar, takmayın.
Hocam benim de önceden kanalım vardı. Kanalı 2 3 yıl boyunca düzenli kullandım. İlk yıl belki 100 aboneye bile gelememiştim. Dislike ve like sayıları yakındı,yorumlar hakeretli yorumlarla doluydu. Size tavsiyem eleştiri olmayan kötü yorumları silin. İnsanlar birbirlerinden güç alıyor çünkü. Ve asla pes etmeyin devamlı video atın. Ben kanalımı 2000 küsür aboneye çıkartmıştım böylece.
Edit:Hocam kanalınıza baktım ve abone oldum ama ne yazikki gameplay videolarıyla bir yere gelemezsiniz. Sesli video çekerseniz şansınız %10000 daha fazla.
Bunlar genel olarak 12 yaşında falan oluyor. Kıskandıklarından oluyor sanırsam.
Like/Dislike pek bir şey ifade etmiyor. Sen videoyu bu velet için çekmedin ki onun beğenmemesi bir şey ifade etsin. Takılma böyle şeylere.
Takma böyle yapanları, devam et, kanaldan engelleyebilirsin istersen, yorum vs. atamaz, atarsa gözükmüyor yani, yorumuna geldiğinde, sağında 3 nokta olucak üst üste oraya tıkla, devamını hatırlamıyorum ama anlarsın tıklayınca.
Bende 12 yaşımdan beri yapıyorum bana etmedikleri küfür kalmadı o malum cümleler
Maalesefki çok tip var böyle.
Hocam son olarak 1 kere konu açtım ama hiç mesaj gelmedi burada bir sorayım: Kanal ismimi başka benzerleri olmasın diye farklı yaptım ve artık sadece YouThere olarak güncellemeyi düşünüyorum (dediğim gibi youtube de bir çok nick zaten garip - bari benimkisi tek olsun diye-) sizce çok mu garip bence çok değil ama içimde küçük bir şüphe var ondan fikrinizi almak isterim :) hepinizin.

Hocam son olarak 1 kere konu açtım ama hiç mesaj gelmedi burada bir sorayım: Kanal ismimi başka benzerleri olmasın diye farklı yaptım ve artık sadece YouThere olarak güncellemeyi düşünüyorum (dediğim gibi youtube de bir çok nick zaten garip - bari benimkisi tek olsun diye-) sizce çok mu garip bence çok değil ama içimde küçük bir şüphe var ondan fikrinizi almak isterim :) hepinizin.

Garip değil bence, ben ilk hesabımı oluştururken her yerde isim aramıştım tek olsun diye :), ama internetten aldığım isim nasıl tek olucak, bunu anlamamıştım sanırım, bende sonra boşver koy işte istediğini tarzı koymuştum basit bişey, ama şu an kendi aklımdan bir isim oluşturmuştum onu kullanıyorum.

Geri
Yukarı