YouTube’da gelişmeye çalışanları engelleyenler

Garip değil bence, ben ilk hesabımı oluştururken her yerde isim aramıştım tek olsun diye :), ama internetten aldığım isim nasıl tek olacak, bunu anlamamıştım sanırım, bende sonra boş ver koy işte istediğini tarzı koymuştum basit bir şey, ama şu an kendi aklımdan bir isim oluşturmuştum onu kullanıyorum.
Nedir hocam :) bende tek olmasını istedim zaten böyle daha hoş sncak bilirsiniz içinizde o garip güvensizlik duygusu olunca sorasınız geliyor :D.

Hocam benim de önceden kanalım vardı. Kanalı 2 3 yıl boyunca düzenli kullandım. İlk yıl belki 100 aboneye bile gelememiştim. Dislike ve like sayıları yakındı,yorumlar hakeretli yorumlarla doluydu. Size tavsiyem eleştiri olmayan kötü yorumları silin. İnsanlar birbirlerinden güç alıyor çünkü. Ve asla pes etmeyin devamlı video atın. Ben kanalımı 2000 küsür aboneye çıkartmıştım böylece.
Edit:Hocam kanalınıza baktım ve abone oldum ama ne yazikki gameplay videolarıyla bir yere gelemezsiniz. Sesli video çekerseniz şansınız %10000 daha fazla.
aslında Youtube'un ayarlarında bir yerlerde belli kelimeleri içeren yorumlar gelirse otomatik olarak silme seçeneği var, onu kullanırsa daha iyi olabilir. Şahsen ben kullanıyorum.

Geri
Yukarı