YouTube'da hangi oyun videosu çekilmeli?

Mucho

Centipat
Daha fazla  
Shorts çekmeyi düşünmüyorum. Çeksem de edit videosu değil kısa kısa oyun mesela çatışma anı vs. ama çekeceğim oyunu düşünemiyorum. Şimdi YouTube kanalım tutsun istiyorum ama The Forest gibi eski oyunları çekersem tutacağını düşünmüyorum. Sizce şu anda hangi oyunun videosunu çekebilirim?

Shorts çekmeyi düşünmüyorum. Çeksem de edit videosu değil kısa kısa oyun mesela çatışma anı vs. ama çekeceğim oyunu düşünemiyorum. Şimdi YouTube kanalım tutsun istiyorum ama The Forest gibi eski oyunları çekersem tutacağını düşünmüyorum. Sizce şu anda hangi oyunun videosunu çekebilirim?
Belki Fivem pVp videosu tutabilir. Benim arkadaşımınki tutmuştu. Bir de siz deneyin.

Şu anda benim gördüğüm indie oyunlar çok izleniyor tabi tepkilerinizde komik olursa izlenir.

Hocam Google trendden hangi oyunların fazla aratıldığına bakın ona göre içerisinden birini seçin. Eğer iyi oynuyorsanız Valorant'da güzel kombolar vs olan videolar tutar diye düşünüyorum.

Kitleniz önemli. Çocuklara hitap eden bir kanal olursanız daha kolay yükselirsiniz ve daha kolay para kazanırsınız. Ama eğer kitlenizin herkese hitap etmesini istiyorsanız biraz zorlanırsınız. Çoğu kişinin oynadığı oyunlardan komik sahneler paylaşmanızı öneririm.

Geri
Yukarı