YouTube'da hangi videoları aratıyorsunuz?

Şuan "." yazıp aratmayı denedim ve karşıma şöyle bir video çıktı nedense garip bir şekilde biraz garip oldum. Sürprizbozana koyuyorum biraz garip bir video önceden söyleyeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Böyle bir video çıktı yazınca

Aynı isimde bir sürü video ama hepsi farklı kanallardan.

Böyle bir video çıktı yazınca
Neden bunu aratınca "Full Stop Punctuation" videoları çıkıyor? Ayrıca bu videolar gerçekten çok rahatsız edici.

Arkada KBRN Alarm Sistemi cızırtısı içimi korkutuyor
Videoların çoğu öyle. Sübliminal mesaj mı var nedir cidden çok garip bir havaları var ayrıca arkada çok kısık bir sesle bir adam bir şeyler söylüyor. Ne dediğini pek anlayamadım fakat cidden çok garip videolar.

Videoların çoğu öyle. Sübliminal mesaj mı var nedir cidden çok garip bir havaları var ayrıca arkada çok kısık bir sesle bir adam bir şeyler söylüyor. Ne dediğini pek anlayamadım fakat cidden çok garip videolar.
Lütfen evinden dışarı çık dediğini anlayabildim sadece, video tarihini göremedim. Ancak yorumlar 5 aydan başlıyor. Yani ortalama olarak yeni.

Geri
Yukarı