Çözüldü YouTube'da Hitler'le ilgili bir şey paylaşmak yasak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Öncelikle ben tarih videolarını seviyorum ve tarihteki liderlerin özellikleri ile vs attırıyorum. Hitler veya nazi sembolünün videoda olması yasak mı? Yasaksa nasıl oluyor shorts videosunda nazi sembolü gösterilmişti (23 Ocak 2023'te yayınlanmış video).

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ben tarih videolarını seviyorum ve tarihteki liderlerin özellikleri ile vs attırıyorum. Hitler veya nazi sembolünün videoda olması yasak mı? Yasaksa nasıl oluyor shorts videosunda nazi sembolü gösterilmişti (23 Ocak 2023'te yayınlanmış video).

Sarı dolar yeme ihtimali var diye biliyorum o yüzden kapatıyorlar logoları.

Desteklemek yasak. Bilgi vermek amaçlı değil.

"Eğitim" amacıyla atıldığında bir sorun olmuyor.

Örneğin Stalin ile Hitler'i kıyaslıyorum savaş taktiği, toprak fethetme gibisinden. Kazanan ise Stalin oluyor. Bunu paylaşabiliyor muyum? Hitler'inde toprak fethetme, savaş taktiği gibi şeylerde seçiyorum diyelim.

Onlar da hem Luftwaffe'nin sembolünü her videoda gösteriyorlar hem de Hitler yasağı koyuyorlar olmaz ki canım.

1675598150101.png
DLT3mXTWAAA4vKa.jpg

Örneğin Stalin ile Hitler'i kıyaslıyorum savaş taktiği, toprak fethetme gibisinden. Kazanan ise Stalin oluyor. Bunu paylaşabiliyor muyum? Hitler'inde toprak fethetme, savaş taktiği gibi şeylerde seçiyorum diyelim.
Stalin kaybeder baksana 3 ülke gelmeden yenemiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı