YouTube'da ihtar atmak kolay mı?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar bugün YouTube'da canlı yayın açtım. 100 abonem falan var zaten. Arkadaşlarla oynuyorduk oyun. Sonra birden yayın kapandı ve ihtar yemişim. Sadece oyundaydım chate bile bakmadım sonra ihtar atana yazı yazdım. "Bir daha yazma 2. ihtarı atarım." dedi. Ben tüm videolarımı sildim. Zaten az videom vardı. Gerçekten bu YouTube'u anlamıyorum. Elini kolunu sallayarak ihtar atıyorlar. Videolarımı sildiğim için bir daha ihtar atamaz o kişi değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün YouTube'da canlı yayın açtım. 100 abonem falan var zaten. Arkadaşlarla oynuyorduk oyun. Sonra birden yayın kapandı ve ihtar yemişim. Sadece oyundaydım chate bile bakmadım sonra ihtar atana yazı yazdım. "bir daha yazma 2. ihtarı atarım." dedi. Ben tüm videolarımı sildim. Zaten az videom vardı. Gerçekten bu YouTube'u anlamıyorum. Elini kolunu sallayarak ihtar atıyorlar. Videolarımı sildiğim için bir daha ihtar atamaz o kişi değil mi?

İhtar atan kişi YouTube modu değilse saçma hiç kimse kendi kafasına gör ihtar atamaz. Bir sebep falan belirtmeli.

İhtar atan kişi YouTube modu değilse saçma hiç kimse kendi kafasına gör ihtar atamaz. Bir sebep falan belirtmeli.
Sebebi bu galiba ama sadece oyun oynuyordum. Neden böyle olduğunu anlamadım. Bir de "Sana atıp başkalarına atıyorum" dedi o kişi bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 75
Sahte Telif denilen olay var. Herkes atabilir. Çok kolay. Kaldırmanın tek yolu karşının bilgisini istemek. Bu sırada gerçek insanlar verileri işlediği için sahte olduğunu anlıyorlar.
Buyrun kendi yaşadığım bir örnek.

Sahte Telif denilen olay var. Herkes atabilir. Çok kolay. Kaldırmanın tek yolu karşının bilgisini istemek. Bu sırada gerçek insanlar verileri işlediği için sahte olduğunu anlıyorlar.
Buyrun kendi yaşadığım bir örnek.
Bildiğim kadarıyla 100.000 ve üstü aboneli kişilere bakıyorlardı ihtar konusunda. Yani daha fazla ilgileniyorlardı kişiler ile.

Bildiğim kadarıyla 100.000 ve üstü aboneli kişilere bakıyorlardı ihtar konusunda. Yani daha fazla ilgileniyorlardı kişiler ile.
100.000 abone üstü atması zor. Altı çerez.
Adamın tasarımını canlı yayında kullanmışsın habersiz, ihtar yemen normal değil mi?
Eğer sebep oysa ve gerçekse normal.
2. ihtarı atarım diye tehdit ediyor. Ben videoları sildim atamaz değil mi?
(Hiç ihtar falan yemediğim için soruyorum)
Kanala bile atar.

Geri
Yukarı