YouTube'da ihtar olmayan bir hesap direkt kapatılabilir mi?

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
Diyelim ki benim tek Google hesabıma bağlı 3 tane YouTube kanalım var. Bu kanalların birisinde bir adamın fotoğraflarının ve videolarının bulunduğu onlarca videolar var. Bu adam bir gün bu kanalı gördü ve bu videolarını kaldırtmak istedi diyelim ve benim kanalıma telif göndermeye başladı. YouTube doğal olarak adamı haklı bulacaktır. Bunun yüzünden bu 3 tane kanalım benim haberim bile olmadan anında gider mi? Yoksa benim bu adamın videolarını kaldırabileceğim bir zaman dilimim olur mu?

Telifi gönderecek kişi size süre vermek ya da direkt ihtar atmak arasında seçim yapıyor.
Eğer 3 ihtar alırsanız aynı Gmail üzerinde bulunan bütün kanallarınız kapatılır.
Bu tip bir durumda karşı çıkma hakkınız vardır. Telife karşı çıkarsanız YouTube sizin bilgilerinizi ( Gerçekte kim olduğunuz ) karşı tarafa verecektir. Bunun amacı "aranızdaki sorunu gidin dava ile çözün beni uğraştırmayın" demektir.

Diyelim ki benim tek Google hesabıma bağlı 3 tane YouTube kanalım var. Bu kanalların birisinde bir adamın fotoğraflarının ve videolarının bulunduğu onlarca videolar var. Bu adam bir gün bu kanalı gördü ve bu videolarını kaldırtmak istedi diyelim ve benim kanalıma telif göndermeye başladı. YouTube doğal olarak adamı haklı bulacaktır. Bunun yüzünden bu 3 tane kanalım benim haberim bile olmadan anında gider mi? Yoksa benim bu adamın videolarını kaldırabileceğim bir zaman dilimim olur mu?
İdare et abicim.

Geri
Yukarı