YouTube'da izlediğim ilk video

r.yasar10

Megapat
Yer
Ege Bölgesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bugün 5-6 yıl önce oluşturduğum ilk YouTube hesabıma eriştim ve ilk yaptığım şey video geçmişime girmek oldu. En alta indiğimde ise gördüğüm videoyu paylaşmak istedim 🙂 Teknolojiye attığım ilk adım sayılır bu video. Teşekkürler Technopat.

AdimAdimWindows8.1KurulumuAyarlarveSurucuGuncellemeRehberiYouTube.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla video olduğu için ve siteden bakmanın bir yolunu bilmediğim için Google'dan YouTube verilerim istedim. Sonuç bu şekilde. YouTube geçmiş olayı o zaman çıkmış veya ben o zaman aktifleştirmişimdir diye düşünüyorum.
CTRL + F ile TRT diye aratınca 26.882 sonuç var.

Ekran Görüntüsü (5822).png

Büyük ihtimalle o zamanlarda Technopat bile kurulmamıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Merhabalar. Bugün 5-6 yıl önce oluşturduğum ilk YouTube hesabıma eriştim ve ilk yaptığım şey video geçmişime girmek oldu. En alta indiğimde ise gördüğüm videoyu paylaşmak istedim 🙂 teknolojiye attığım ilk adım sayılır bu video. Teşekkürler Technopat.

Eki Görüntüle 909096

Aga bee 8.1 özledim keşke Technopat tekrar 8,1 kullansa.

Bizim devrimiz çoktan geçmiş. Senden ötürü İrem Derici. :)

Bizim devrimiz çoktan geçmiş. Senden ötürü İrem Derici. :)

:DF:SD.fSDF:Af.DS:FASfsafasFa.sG:ds:Fsd
Çocuk kafasıyla aa eşekler diyip açtığım videodur. Annem odaya girince ne izliyorsun sen diyip çok sinirlenmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı