YouTube'da kenarların beyaz olması

377619

Hectopat
Makaleler
1
Ekran Alıntısı.PNG

Not: Bu bir videodan görsel.
Öncelikle Chrome'yi koyu mod olarak kullanıyorum. Şu ana kadar bir sorun yoktu. Technopat'ta bir video açtım ve YouTube yazısına tıkladım, etrafı beyaz oldu. Görsel altta, ayarları sıfırladım ama sorun çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir tarayıcı ile deneyin. Ayrıca sorun videodan kaynaklanıyor olabilir, farklı bir video izlemeyi denemeyi de unutmayın.

Rastgele videolara giriyorum yine aynı sonuç.

Farklı bir tarayıcı ile deneyin. Ayrıca sorun videodan kaynaklanıyor olabilir, farklı bir video izlemeyi denemeyi de unutmayın.

Şu an Opera GX'den yazıyorum öyle bir sıkıntı yok.

Not: Koyu modu açtım yine öyle oldu.

Son düzenleme:
Bu problemin çözümü basit. Karanlık sayfaları zorla seçeneğini ayarlardan kapatın. Dark Reader varsa kapatın. Çözülür.
Merhabalar. Bende de operada aynı sorun oldu o ayar açık değil ama ne beyaz moda ne gece moduna alabiliyorum. buglandı galiba opera ama düzeltemiyorum. Google chrome da bir hata yok.
Bu problemin çözümü basit. Karanlık sayfaları zorla seçeneğini ayarlardan kapatın. Dark Reader varsa kapatın. Çözülür.
Merhabalar. Bende de operada o sıkıntı olayı var ama zorla seçeneği kapalı. Galiba buglandı. Google Chromede bir sıkıntı yok ama operada var lütfen yardım edin

Yeni konular

Geri
Yukarı