Youtube’da kendi videoma yorum attıktan bir süre sonra kayboluyor

Youtube da kendi kanalımdaki birkaç videoma yorum attıktan ve sabitledikten sonra kendi kendine kayboluyor ve hiç yorum atmamış görünüyorum. Videolarımı silip yeniden yükledim fakat halen sorun devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Belki yasaklı kelime kısmına yazdığınız kelimelerden birini cümlede kullandıysanız otomatik siliniyor olabilir.

Attıktan 10 dk sonra silinmiş gibi gözükebilir ama 30 dk sonra tekrar gelebilir. Youtube videolar için de bazen böyle sorunlar yapabiliyor.
Yorumu attıktan sonra silinirse bekleyip geri gelecek mi test edin. Üst üste aynısını yazarsanız belki de Youtube spam sayıp komple siler.

Attıktan 10 dk sonra silinmiş gibi gözükebilir ama 30 dk sonra tekrar gelebilir. Youtube videolar için de bazen böyle sorunlar yapabiliyor.
Yorumu attıktan sonra silinirse bekleyip geri gelecek mi test edin. Üst üste aynısını yazarsanız belki de Youtube spam sayıp komple siler.
Tek bir tane yorum atıyorum geri gelecek mi diye bekliyorum ama bir daha gelmiyor. Bu arada yorumun içinde Link te var.

YouTube'da kendi kanalımdaki birkaç videoma yorum attıktan ve sabitledikten sonra kendi kendine kayboluyor ve hiç yorum atmamış görünüyorum. Videolarımı silip yeniden yükledim fakat halen sorun devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Bug oluyor. Mesela bende yaşıyorum. Bir yorum atıyorum üstte görünüyor sayı olarak fakat altta yorumum olmuyordu. Bir sure sonra geri geliyordu.

Konuyu hortlattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı