YouTube'da Nasıl Başarı Elde Edilir?

Konuşman düzgün ve akıcı olsun. Küfür kullanma bence. İnsanların ilgisini çekecek bir konuşma yaratmaya çalış. Kendine özgü şeyler katmaya çalış. İlgi çekici oyunlara yönelmeye çalış. Seri yapman işe yarayabilir. Kanal güncel olur ise çok iyi olur. Başarılar dilerim.

Konuşman düzgün ve akıcı olsun. Küfür kullanma bence. İnsanların ilgisini çekecek bir konuşma yaratmaya çalış. Kendine özgü şeyler katmaya çalış. İlgi çekici oyunlara yönelmeye çalış. Seri yapman işe yarayabilir. Kanal güncel olur ise çok iyi olur. Başarılar dilerim.
Teşekkür ederim (y)

Tavsiyem güncel oyunlardan Twitch yayını yapman ve bu yayınları da daha sonra montajlayıp You Tube'a yüklemen şeklinde olacak, tabi başka videolarda çekip koyacaksın ama Twitch hem direkt olarak izlenme, hem insanların seni daha kolay bulması için iyi bir platform. Tabi Twitch sayfanı düzenlerken You Tube kanalının reklamını da sözlü ve yazılı olarak yapacaksın.

Bir kaç videolarını izledim. Biraz fazladan gereksiz konuştuğunu hissettim şahsen. Bir de modun çok düşük geliyo. Belki ses tonundan dolayı öyledir ama biraz daha enerjik olmanı tavsiye edip biraz daha izleyiciyi kendine çekecek bir unsur bulmalısın. :)

Tavsiyem güncel oyunlardan Twitch yayını yapman ve bu yayınları da daha sonra montajlayıp You Tube'a yüklemen şeklinde olacak, tabi başka videolarda çekip koyacaksın ama Twitch hem direkt olarak izlenme, hem insanların seni daha kolay bulması için iyi bir platform. Tabi Twitch sayfanı düzenlerken You Tube kanalının reklamını da sözlü ve yazılı olarak yapacaksın.
Bulunduğum alandan dolayı fiber İnternet bağlantısına geçemiyorum ve 0.60 upload kullanmak zorunda kalıyorum maalesef.

Zamana bırak. Zaman ile kendi kitlen oluşur. Eğer büyümek istiyorsan youtube kendi reklam yöntemleri var. Para veriyorsun, senin kanalını öneriyor. Videolarını reklamlarına koyuyor, hiç alakasız kişilere gösteriyor. Ancak böyle tanınır ve izlenirsin. Çok görüntülenenlerin çoğu bunu yapıyor zaten.

Söylediklerinize ek olarak kanalını arkadaşlarına tavsiye et, onların da arkadaşlarına tavsiye etmelerini rica et. İlk başlarda başka türlü belli bir kitleye ulaşmak zor abi zor. Prim yapacaksın yani az da olsa ilk zamanlarda bu gerçek. Sosyal medya hesaplarında tavsiye et kanal linkini paylaş. Belli bir küçük kitleye ulaştığını hissettiğinde reklam vermeye başla. Umarım gelişir kanalın, başarılar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı