YouTube'da neden telif yedim?

Türkçe yazabilirsiniz.
Tamamdır, çok güzel bir şekilde, resmen mektup yazarmış gibi çok resmi bir dille gerekçemi YouTube'a ilettim. Bu kesinlikle bir sahte telif olmalı. Şimdi aklıma geldi, Mick Gordon yaptığı şarkılara asla ve asla telif koymaz. Her daim kullanıcıların içeriklerinde kullanmasına izin verir. Yani şikayette bulunan kişi asla Mick Gordon olamaz.

Umarım olumlu sonuç alırım, yardımınız için hepinize teşekkürler. Gelişmeleri buraya da bildireceğim...

Reddit üzerinde gördüğüm üzere bazı başka kullanıcılar da bu sorunu yaşamış. Yanıt olarak Mick Gordon'un adını kullanarak sahte telif göndermiş olabilir demişler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar son durum 😡
Ekran Alıntısı.PNG

İşte YouTube şimdi beni kızdırdı......

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telifli olmayan müzikten telif yiyorum ve karşı bildirimim reddediliyor? Neler oluyor arkadaşlar?

@Jack İşte @Yusuf Armanc

Arkadaşlar son durum 😡
Eki Görüntüle 1774273

İşte YouTube şimdi beni kızdırdı......

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Telifli olmayan müzikten telif yiyorum ve karşı bildirimim reddediliyor? Neler oluyor arkadaşlar?

@Jack İşte @Yusuf Armanc
Bildirinizde neden ilk başta telif hakkı olmadığını belirttiklerini sorun.

@Deva Bulmam müzik sahibi size sahte telif atmış falan bir de 😀
Bakın, başka başka Doom müziği kullananlar da var.

Ya nasıl olur ya nasıl? Telif hakkı içermeyen bir müzik yüzünden nasıl bir garibana ihtar atarlar :D? Çok merak ediyorum, acaba ne olacak?

YouTube'a da biraz sitem ettim, "Eyyyyy YouTube" :D Böyle değil tabii ki ancak kızgınım biraz. Umarım bu işin sonu kötü yerlere varmaz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı