Youtube'da oyun serileri çekmek akıl karı mı vakit kaybı mı?

yigithancivgin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oynadığım oyunları youtube'da paylaşmak istiyorum, yani youtuber.
Sizce yapmalı mıyım? İlk başlarda hiç izleyicim olmayacaktır doğal olarak fakat belki zamanla yükselebilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işi yapan binlerce kanal var. Senin farklı bir şey sunabilmen lazım. Ortalık oyun kanallarından geçilmiyor zaten.

@Muhsin Bayram Çok doğru söylediniz fakat, çoğu oyun kanalı çocukların yaptıkları minecraft videolarıyla dolu. Eğlenceli bir kişiliğe sahibimdir, canlı yayınlar yapıp arada etkinlikler düzenleyebilirim. İleride bel ki bir web siteside açabilirim. Amacım asla para değil, eğlenmek ve eğlendirmek.

Ben istesem denerdim. Başarılı olamasan bile " en azından denedim" dersin.
Hemen pes etmek gibi bir niyetim yok zaten, en az 5-6 ay ısrarla devam ederim. Baktım olmuyor, bir yükselme yok o zaman işin son raddeye geldiğini anlarım ve çekilirim.

Kanal açmakta kararlıysanız size tek tavsiyem, üç dört kişilik bir arkadaş grubu ile kanalı başlatın. Gözlemlerime göre grup olarak açılan kanallar daha fazla ilgi çekiyor.

Bence bunu çok fazla istiyorsunuz. Ben yapmanız taraftarıyım. Yapmazssanız belki de ileride "keşke yapsaydım" diyip pişman olacaksınız.
Destek çıktığınız için çok teşekkür ederim, şu sınav haftasını atlatır atlatmaz çalışmalara başlayacağım.
Kanal açmakta kararlıysanız size tek tavsiyem, üç dört kişilik bir arkadaş grubu ile kanalı başlatın. Gözlemlerime göre grup olarak açılan kanallar daha fazla ilgi çekiyor.
Çevremde böyle işlere ilgi duyan hiç kimse yok, olsa da yeterli donanımları yok. Ama yinede tavsiyelerinizi göz önünde bulundurarak bu işi yapabileceğim bir grup oluşturmaya çalışacağım.

Ben de kendimi denedim. Çok miktarda bu işe para döktüm profesyonel olsun, İzleyenler sıkılmasın diye fakat gelişmek çok zor sanırım ve bende yükselemedim sonra gerçekten pes edip pişman oldum yaptığım şeye, ben vakit kaybı olarak görüyorum artık ama kişiden kişiye değişir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı