YouTube'da para kazanmadan önce sahış şirketi açılmalı mı?

Aa çok mantıklı peki bu bir suç mu yani bu illegal bir durum mu ben illegal davranmak istemiyorum çünküde. Peki şöyle olur mu ben açtım para kazanmayı o dediğinizi yaptım orada birikti sonrasında ben onu 18 yaşında falan şirket açıp çeksem olur mu yani 4 yıl falan biriktirsem?

İyide ben öğrenmeye çalışıyorum zaten şu an para da kazanmıyorum bunda ne gibi bir suç olabilir ki zaten suç olmasın diye iyice araştırıyorum ironik :d
Sana demiyoruz. 4.000 TL kazandığını beyan eden arkadaşa diyoruz.

Aa çok mantıklı peki bu bir suç mu yani bu illegal bir durum mu ben illegal davranmak istemiyorum çünküde. Peki şöyle olur mu ben açtım para kazanmayı o dediğinizi yaptım orada birikti sonrasında ben onu 18 yaşında falan şirket açıp çeksem olur mu yani 4 yıl falan biriktirsem?

İyide ben öğrenmeye çalışıyorum zaten şu an para da kazanmıyorum bunda ne gibi bir suç olabilir ki zaten suç olmasın diye iyice araştırıyorum ironik :d
Adsense de biriktirme yılı 1 di galiba. Hesaba yatarsa da harcamayın saklayın parayı kapınızı çalarlarsa biriktirdim şirketi açmadım da harcamadım da dersiniz. En kötü.
Kaç aya belli oluyo hocam ?
İktidar her yerden parayı emiyor zaten. Üç kuruş KDV'yi de almasın boş ver :D
Kaç aya belli oluyo hocam ?
Bilmiyorum gireceğim bakacağım şakaydı demin dediğim :) devlete vergiyi vereceğiz ki ülke yaşasın

Gelir idaresi başkanlığına rapor edeceğim zaten. Ekran görüntüsünü aldım, bilir kişi incelemesi yapılırsa onanır.

AdSense de biriktirme yılı 1'di galiba. Hesaba yatarsa da harcamayın saklayın parayı kapınızı çalarlarsa biriktirdim şirketi açmadım da harcamadım da dersiniz. En kötü.

İktidar her yerden parayı emiyor zaten. Üç kuruş KDV'yi de almasın boş ver :D

Kusura bakmayın ben bana dendi sandım orada alıntı mesaj gözükmedi sorun yok o zaman da aklımdaki plan şu arkadaşlar. Para kazanmayı açmıyıcam ileride falanda sadece hobi olarak devam edeceğim. Bu işler beni aşar. Büyüyünce net biriyle konuşurum (yanlış anlamayın sizde çok güzel bilgilendirdiniz ama net olması için söylüyorum bunu) o zaman bakarım. Ama şu anlık planım böyle. Yardımcı olan tüm herkese çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı