Youtube'da Popüler Olmak

Horatius

Hectopat
Daha fazla  
Popülerden kastım aslında başarılı olma popüler olma gibi bir niyetim yok. İnsanlara bir şey sunmadan ibaret olan bir Youtube kanalım var. Bana başarılı olmak konusunda neler önerirsiniz?

Kanalın ne üzerine ? Diğer kanalların içerik hazırlamadığı konulara yönelmeni öneririm. Biraz farklı içerikler hazırlamak iyi olur. Anlatımın ilgi çekici olması gerekiyor. Anlatımının sıkıcı olmamasına dikkat etmeni öneririm. Sürekli içerik hazırlamaya çalışmanı öneririm. Güncel olmaz ise insanlar sıkılabilir.

İçeriğinin kalitesini taşıyabildiğin kadar üst seviyeye taşı ve devamlı video at. Videolarının ve kanalının diğer video ve kanalların yanında gözükmesi için 5-6 ay düzenli video atman gerek. Haftada 1 video yeterlidir.

Kanalın ne üzerine ? Diğer kanalların içerik hazırlamadığı konulara yönelmeni öneririm. Biraz farklı içerikler hazırlamak iyi olur. Anlatımın ilgi çekici olması gerekiyor. Anlatımının sıkıcı olmamasına dikkat etmeni öneririm. Sürekli içerik hazırlamaya çalışmanı öneririm. Güncel olmaz ise insanlar sıkılabilir.
Kanalım diğer kanallardan farklı olarak birden fazla içerik içeriyor. Oyun videoları en basitinden, bilgi vdeoları, gerçeklik payı olan korku hikayeleri tarzında videolarım var.Diksiyonumun güzel olduğunu düşünüyorum. Genellikle güncel içeriklerden video yüklüyorum bazen videom 5000 kadar izlenme alıyor bazende 50'yi geçmiyor

Minecraft oyna, bol bol küfür et, engelliymişsin gibi davran. İnsanlar seni kesinlikle zirveye taşıyacak.
Aslında bu konuda çok haklısınız.

İçeriğinin kalitesini taşıyabildiğin kadar üst seviyeye taşı ve devamlı video at. Videolarının ve kanalının diğer video ve kanalların yanında gözükmesi için 5-6 ay düzenli video atman gerek. Haftada 1 video yeterlidir.
Günde bir video atmaya çalışıyorum ama zor oluyor, tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Minecraft oyna, bol bol küfür et, engelliymişsin gibi davran. İnsanlar seni kesinlikle zirveye taşıyacak.
Bro tam olarak Türk youtubunu anlatmışsın. Benimde kanalım var hiçbir videoda küfür yok ben popüler olmak için karakterimden taviz vermem aslında herkez böyle olsa seviyeli bir Türk Youtubu olabilir.

Bro bizim memlekette okadar kanal varki büyüyemezsin büyümek istiyorsanda kız olman gerekiyor çünkü kızların videolarını izlemeseler bile facecam lerini izliyorlar ypacak bişey yok .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı