YouTube'da video açılınca takılmalar oluyor

curelessfern701

Centipat
Daha fazla  
YouTube'da bir video açınca video yüklenirken çok takılmalar oluyor ve yorumlara gidip gelince düzeliyor ama kaliteyi vb. değiştirmeye çalışırken sürekli bunu yapmak zorunda kalıyorum ve videoyu tam ekran yapınca da uzun süre tam ekrandan çıkamıyorum, yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome yerine Edge Mozilla vb kullanabilirsin.

YouTube'da bir video açınca video yüklenirken çok takılmalar oluyor ve yorumlara gidip gelince düzeliyor ama kaliteyi vb. değiştirmeye çalışırken sürekli bunu yapmak zorunda kalıyorum ve videoyu tam ekran yapınca da uzun süre tam ekrandan çıkamıyorum, yardım edebilecek var mı?
Ekran kartının driverlarını güncelleyin
Ekran kartınız monitörünüzün hertzine ayak uyduramıyor olabilir monitör büyük geldiği için ekran kartı takılma yapıyor olabilir.Bende de aynı sorun vardı ekran kartı değiştirince gitti. adblocker la alakalıda değil bende kullanıyorum.

Ekran kartının driverlarını güncelleyin.
Ekran kartınız monitörünüzün hertzine ayak uyduramıyor olabilir monitör büyük geldiği için ekran kartı takılma yapıyor olabilir. Bende de aynı sorun vardı ekran kartı değiştirince gitti. Adblocker la alakalıda değil bende kullanıyorum.

4080 ekran kartı ve i7 13700K ile aynı sorunu yaşadım ve tek sebebi AdBlock çıktı ama sen bilirsin :)

4080 ekran kartı ve i7 13700K ile aynı sorunu yaşadım ve tek sebebi AdBlock çıktı ama sen bilirsin :)
Dostum gtx 1050 2gb kullanıyorum adblocker da kullanıyorum 1080p de hiç takılmadan izliyorum.

Dostum GTX 1050 2 GB kullanıyorum adblocker da kullanıyorum 1080p de hiç takılmadan izliyorum.

Son güncellemesinden sonra oldu bende 6 yıldır kullanıyordum simdi YT premium aldıgım için kapattım mecburen.

Ekran kartının driverlarını güncelleyin.
Ekran kartınız monitörünüzün hertzine ayak uyduramıyor olabilir monitör büyük geldiği için ekran kartı takılma yapıyor olabilir. Bende de aynı sorun vardı ekran kartı değiştirince gitti. Adblocker la alakalıda değil bende kullanıyorum.

Hertz değeri ile ilgiliymiş sağ olun sorun çözüldü.

Geri
Yukarı