YouTube Videolar neden hiç izlenmiyor?

İstanbul Sefiri

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
Genelde Kurtlar Vadisi ile ilgili içerikler üretiyorum fakat videolarım hiç izlenmiyor. Sebebi nedir? Örnek yaptığım videolar aşağıda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü daha 3 gün önce başlamışsın ayrıca edit paylaşanlar hobi amaçlı, izlenme kaygısı olmadan yapıyorlar. Bunun sebebi de para kazandırmamasıdır.

Öyle yapmayı düşünüyorum hocam öylede olmasa yapacak bir şey yok gibi görünüyor.

Benim Shorts'a yüklediğim videolar.

1714216130778.png

Çünkü daha 3 gün önce başlamışsın ayrıca edit paylaşanlar hobi amaçlı, izlenme kaygısı olmadan yapıyorlar. Bunun sebebi de para kazandırmamasıdır.

3 gün önce başlamadım bu işe hocam bu bir ikincisi ise önceden video yüklemiştim ama gene izlenmemiştim.

Keyword Tool ⚠️ Google Keyword Planner【Search FREE】 Böyle sitelerden anahtar kelime edinin ve etiket kısmına yapıştırın. Sadece bu izlenme arttırmaz ancak bunu yapınca bir kaç videom patlamıştı hatırlıyorum.

Bir de YouTube'da önemli olan istikrar. Bir yıl boyunca düzenli aralıklarla video atarsanız gözle görülür ilerleme olduğunu görüyorsunuz. Ancak bir video at dört hafta sonra yine at, iki hafta geçsin yine at gibi bir yol izlerseniz algoritma çok düşüyor. Birde, izleyicilerle etkileşimde olmak önemli. Yorumlara cevap vermek, onlarla bağ kurmak hem izleyiciyi memnun eder hem de YouTube seni daha üst sıralara taşır. İzleyicilerin ne istediğini anlamak için geri bildirimlere kulak vermek de önemli. Son olarak, içeriğini optimize etmeyi de unutma. YouTube'un nasıl çalıştığını anlamak, hangi tür videoların daha çok izlendiğini görmek önemli. Bu sayede, içeriğini buna göre ayarlayabilirsin ve daha fazla izlenme alabilirsin.

Keyword Tool ⚠️ Google Keyword Planner【Search FREE】 böyle sitelerden anahtar kelime edinin ve etiket kısmına yapıştırın. Sadece bu izlenme arttırmaz ancak bunu yapınca birkaç videom patlamıştı hatırlıyorum.

Bir de YouTube'da önemli olan istikrar. Bir yıl boyunca düzenli aralıklarla video atarsanız gözle görülür ilerleme olduğunu görüyorsunuz. Ancak bir video at dört hafta sonra yine at, iki hafta geçsin yine at gibi bir yol izlerseniz algoritma çok düşüyor. Bir de, izleyicilerle etkileşimde olmak önemli. Yorumlara cevap vermek, onlarla bağ kurmak hem izleyiciyi memnun eder hem de YouTube seni daha üst sıralara taşır. İzleyicilerin ne istediğini anlamak için geri bildirimlere kulak vermek de önemli. Son olarak, içeriğini optimize etmeyi de unutma. YouTube'un nasıl çalıştığını anlamak, hangi tür videoların daha çok izlendiğini görmek önemli. Bu sayede, içeriğini buna göre ayarlayabilirsin ve daha fazla izlenme alabilirsin.

Ne yapmam gerekiyor ki hocam bu anahtar kelimeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı